Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most a Miki megfulladt?!

Most a Miki megfulladt?!

Figyelt kérdés
vagy mi lesz? :OO
2011. aug. 22. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
még nem. és nem tudjuk mi lesz, nem mi vagyunk a forgatókönyvírók.
2011. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elájul előszőr és pont rátalálnak rohannak vele a kórházba megint nagy izgalom lesz..Lehet közben Nórának visszajön az az érzés hogy mégis szereti..Aztán Miklós ''meggyógyul'' és Nóra elhagyja Attilát és Négyen fognak élni,Nóra Miklós Timi és Balázs :D..

A JUli meg előbb utóbb úgyis bevallja Andrásnak azt a csókot,de szerintem nem mennek szét,mert elmagyarázzaJuli neki,hogy feszültség miatt volt.. Kingának meg lehet közben visszatér az emlékezete és visszamegy Gézához

Happy End.Az én elképzelésem szerint :D

2011. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Húú, olyan elméletem van :D

Szóval, azt fogják mutatni, hogy Miklós fejét teljesen belepte a víz, kifehéredik a kép, majd a következő jelenetben, kint fog köhögni, mert közbe kimentették. Nóra és Attila közbe ölelgetik egymást, és Attila mondja majd Nórának, hogy szeretlek, de Nóra azt fogja mondani, hogy Én is szeretlek Miki.

Szóval ez az én elképzelésem, de holnap úgyis kiderül.(Reméljük.)

2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

fuu látom ti is tudtok kombinálni :DD

köszi ;))

2011. aug. 22. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, de most láttam hogy mi lesz Kingáékkal :D Volt előzetes :D


/De bocsi az OFF-ért/

2011. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!