Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik volt ez a film? (Vámpír...

Melyik volt ez a film? (Vámpíros, nem Alkonyat)

Figyelt kérdés
Két nővér van, az egyik "rossz" társaságba keveredik, ilyen gót félék közé, akiknek a vezetőjük jár a csajjal, és azt állítja magáról, hogy vámpír. A banda el akar szökni, de a csaj a szülei miatt nem akar menni, ezért a csapatban lévő fiúk az állítólagos vámpír-srác vezetésével megölik a szüleit a tudta nélkül. Azt hiszem valami baltával verik szét a fejüket. Azzal kezdődik a film, hogy a kisebb csaj megtalálja a hullájukat. Végül a gótok börtönbe kerülnek. Melyik ez a film? Pár éves lehet, de nem tudom biztosan, még a nagy vámpír-mánia kirobbanása előtt láttam pár évvel.
2011. aug. 30. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez durva...horror volt?
2011. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asszem valami olyasmi, de nem abból a durva, véres fajtából. Egyébként csak arra emlékszem, hogy kisebb koromban tetszett, de régen minden béna vámpíros sztorit szerettem. Most újranézem az ilyen régi kedvenceket, és megállapítom, hogy tényleg jók -e, vagy csak akkor tűnt úgy.:D
2011. aug. 30. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Vámpírok klánja
2011. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg ez lehetett az, köszi.(: Meglátjuk jó -e.
2011. aug. 30. 21:45
 5/5 kiky3 válasza:
Vámpír naplók.
2011. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!