Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt a tegnapi (szerdai)...

Mi volt a tegnapi (szerdai) Ezelben sajnos nem láttam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
rtlmost.hu
2011. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hol lehet online megnézni,de nem jó a hang a gépemen!!
2011. szept. 1. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Ali meg akarja öletni Kaya-t, Tefónak kéne csinálni, és balesetnek álcázni. Persze erről nem tud sem Ezel sem az öreg, és Tefónak sem tetszett annyira. Ali el is szállt magától, úgy beszélt Tefóval, mint a kutyával, össze is vesztek emiatt.

Aztán Ezelnek sikerült visszakönyörögnie magát Bade-hoz, aztán találkozott Eysannal, hogy elmondja neki, megbocsát azért amit vele tett, és hogy Ömerként örökre elbúcsúzzon tőle. Pont utána jött a rendőrség Ezel-ért, bevitték kihallgatni Ömer ügye miatt, mert időközben Kenannak az a terve támadt, hogy tudatja a rendőrséggel Ezel igazi kilétét. Úgy akarja, hogy mivel a kazettán rajta van az igazság, tehát hogy Ali és Cengiz rabolta ki a kaszinót,és Ali lőtte le a biztonsági őrt, tehát őket is lecsukják, Ezel meg a szökés miatt marad börtönbe. És akkor Eysan megmarad neki. Akkor mondja Eysannak, hogy egy szavába kerül, és visszavonja a dolgot, de Eysan ráhagyja. A rendőrség meg időközben nyomoz, elmennek Ömer szüleihez, Ezel is velük tart, és Meliha néni el is árulja az igazat, de aztán elkezdte Ezel kérdezgetni Mertről...és akkor már kiderül a nyomozó számára is, hogy Meliha néni nem beszámítható, tehát nem lehet adni a szavaira. Viszont utána ujjlenyomatot vettek Ezeltől.

2011. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és az elejéről lemaradt, hogy a nagy kártyapartit Cengiz nyerte, a gyűrűt, ami Ömeré volt odaadta Sebnemnek, hogy látnia se kelljen. Eysan meg felkínálkozott Ezelnek, mint kém. Tehát hogy ezért ment vissza Kenanhoz, hogy tudjon kémkedni, és ezzel segítse.


Na most több nem jut eszembe. Ha valami nem volt érthető, kérdezz nyugodtan.

2011. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megint én vagyok. :)

A visszaemlékezésben pedig annyi volt, hogy Kenan szándékosan provokálja Ramizt és Selmát. Elpróbáltat egy szerelmes jelenetet velük, hogy fürkéssze Ramiz hogy reagálja le. Mert Selma készült valami fellépésre vagy mi. És arra kellett. Később meg is látogatják Ramizt és családját a lakásukon, és ott is folyton kukacoskodik.

2011. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,hogy ilyen részletessen leírtad!!Végre valaki aki nem csak egy linket küld,hogy nesze itt van nézd meg!Nem szoktam kihagyni egy részt sem,mert Ezel függő vagyok:))csak tegnap nemvoltam itthon még egyszer köszi!!
2011. szept. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!