Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Barna...

Mi a véleményetek Barna Gergőről? Ő énekelte a Mad Worldöt az X-faktorban.

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó a hangja de ő még mama kicsi fia.
2011. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Ratyi.De nagyon.
2011. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit túlérzékeny és feminim, de egy aranyos, csupaszív srác, aki a légynek se tudna ártani.

Egy negyvenes bárénekesnő hangja veszett el benne.

Ő volt a legjobb az első válogatón. Kíváncsian várom, legközelebb mit ad elő, én mindenesetre nagyon drukkolok neki.

2011. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szavakkal leírni lehetetlen, hogy mit éreztem, amikor énekelt. Nagyon drukkolok neki! Ha nem jut be a 12-be, akkor nem nézem az x faktort. Miatta érdemes.
2011. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép hangja van, szépen énekelte... Az meg h h néz ki, milyen stílusa van, érzékeny-e az engem nem érdekel :)
2011. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Rám is óriási hatással volt... Csak bízni tudok abban, hogy a sok bántó, személyeskedő, "ratyizó" vélemény nem töri meg még jobban, ugyanis Ő egy óriási tehetség tele érzelemmel és szenvedéllyel. A szülei arcán ott volt minden, joggal büszkék Rá.(bár már ezt is kikezdték jó néhányan)

Én nagyon drukkolok Neki, lehetne több ilyen értékes "mai fiatal" az üres, céltalan, élvhajhász tinédzserek között.

2011. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen hang van benne!Nagyon szurkolok neki,h ki tudjon bontakozni!Sztem most pont ott tart,h kell neki az új közeg,új élmények,olyanok akik elfogulatlanság nélkül úgymond gatyába rázzák,mert ha nem,akkor megmarad mama kicsi fiának!Egy szülőnek az a dolga,h szeressen,a gyerekenek,meg hogy felnőljön! :) Én nagyon drukkolok neki,jó lenne látni,ahogy a szemünk előtt bontakozik ki a műsor folyamán.

(Nem olyan "Szíj Melindás feeling",amúgy??? Csak előtte még ott az egész élet!)

Tök jó,h viszi előre a megmutatni akarás a sok bántás miatt.Így tovább!

2011. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
21%
fos....
2011. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép hangja van :) nagyon szorítok neki!!!!!!!!
2011. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kiemelkedően ő volt a legjobb az első válogatáson, lenyűgöző volt :) Én biztos, hogy neki fogok szurkolni. (Meg lesz majd egy banda a kicsiny falumból, szerintem továbbjutnak, nekik is fogok szurkolni, de az már inkább csak elfogultságból:))
2011. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!