Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor várható új arculat az...

Mikor várható új arculat az RTL Klubtól?

Figyelt kérdés
A TV2 szeptember elsején már új arculatot váltott. Vajon az RTL Klub is megteszi?
2011. szept. 6. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
A legjobb új arculat az lenne, ha megszűnne a retekklub. Annyi mocsok megy ott is meg a tv2-n, hogy sokszor már be sem kapcsolom a tv-t, vagy ha igen, csak a tudományos csatornákra.
2011. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az RTL augusztus 29-én újított egy kicsit. Viszont néha siralmas a müsor.
2011. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor lesz új az arculat, amikor újabb "hírességek" kerülnek ki a közelgő Valóvilág 5-ből. És a változatosság kedvéért bővelkedhetünk megint új műsorvezetőkben, új valósághősökben, szép hangú énekesekben.

De komolyra fordítva, én is úgy tudom hogy szept.-től megújult az rtl is.

2011. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most újúlt meg egy csomó minden az RTL-nél... FélKettő, Híradó, Fókusz... nem hiszem, hogy egyhamar lesz újabb újítás... bár van egykét kifogásolandó dolog benne :D
2011. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!