Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a tv adó szolgáltatók kezdenek áttérni 16:9-es képarányra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem szélesvásznú tévém van de az alapból kihuzza a képet jól, így most szar a kép:S
2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A kérdéshez még annyit, hogy bevezetik a fullhd kamerákat is.


"nekem szélesvásznú tévém van de az alapból kihuzza a képet jól, így most szar a kép:S"


NEkem is ez volt a bajom EDDIG. Viszont rájöttem, hogy eddig rossz volt a beállításom. A tv-n oké volt, csak a digi tvnek volt szar. Átálítottam autóra a képarányt így már minden műsor teljesen élvezhető. A full hd-t várom már.

2011. szept. 7. 20:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Illetve még azzal kiegészíteném, hogy 2013-tól, vagy lehet változott, már csak digitális jelben adják e jelet. Ehhez ha valakinek csak földi adása van annak be kell szerezni set top boxot.
2011. szept. 7. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érint különösebben.

4:3-ről átnyomtam 16:9-re és le is volt a gond.

Bárcsak minden így oldódna meg.

2011. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Kedves első, állítsd át a tévé képarányát és nem fogja kihúzni.


A kérdéshez: épp ideje volt már, szerintem lassan a lakosság nagyobbik részének szélesképernyős tévéje van már, jó hogy igazodnak hozzá. De mi köze ennek a politikához?

2011. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rossz kat.


Amúgy meg már áttérhetnének a full hd-ra vagy az 1080-ra. Így azért még nem olyan jó a kép.

2011. szept. 7. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem túl elhamarkodott dolog ezt bevezetni. Magyarországon főleg szegényemberek élnek, akiknek 80-as évekbeli analóg tévéjük van, és ez az egyetlen ablakuk a világra, a hírlapon kívül.


Nem kéne állandóan olyan törvényeket hozni, amitől a felső tízezer "Nyugaton" érezheti magát, a nép nagyrésze pedig a barlangi emberek életszínvonala felé halad, mert egyre kevesebb szolgáltatás érhető el számukra.

2011. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit túlzás, hogy csak a felső tízezernek van LCD vagy plazmatévéje. Nekem, és szinte az összes ismerősömnek ilyen van, pedig egyik sem olyan húdegazdag. A szélesvásznú adást pedig ugyanúgy lehet nézni a régi tévéken is, nem értem a problémát.
2011. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Nem kéne állandóan olyan törvényeket hozni, amitől a felső tízezer "Nyugaton" érezheti magát, a nép nagyrésze pedig a barlangi emberek életszínvonala felé halad, mert egyre kevesebb szolgáltatás érhető el számukra."


Azért ez elég erős túlzás. Nekem is van jó pár ismerősöm akinek lcd/plazma tvje van pedig nem a felső tízezer, sőt. Ma már nem olyan hú de drága. És az adóknak is hgaladni kell a korral. Pont a bumerángban volt erről egy téma. AZ hogy nyugaton ezt már ezer éve bevezették és mi eddig elég erősen el voltunk maradva. Meg az eu megmondta, ohgy át kell váltani digitálisra. Lehet venni set top boxot.

2011. szept. 8. 15:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Meg az eu megmondta, ohgy át kell váltani digitálisra."


Ha az eu azt mondja, hogy ugorj a kútba, akkor beleugrassz?

2011. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!