Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Muri Enikő és...

Mit szóltok Muri Enikő és Németh Katica X-faktorba való visszatéréséhez?

Figyelt kérdés
Szerintem mindkettő nagyon jó volt, már tavaly bejuthattak volna a döntőbe. Muri Enikő tavaly a Because of you című dal eléneklésével az egész országot lenyűgözte :) Többször is meghallgattam ezt a számot, és egyszerűen zseniális!
2011. szept. 11. 00:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szurkolok nekik.

Egyik-másik pillanat a fellépésük közben számomra megható volt...

2011. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
az a dagi csaj nehogy bejusson a döntőbe:S
2011. szept. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

második te ostoba vagy



komolyan az alapján ítéled meg h milyen az alakja


hallottad te milyen hihetetlenül jól énekel????!!


nem a Topmodell leszek műsorba jelentkezett



Enikő is jó volt bár nekem az ő személyisége nem szimpi

viszont valóban remek énekes



de Katicát nagyon bírom:)

2011. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 kriszti78dk ***** válasza:
87%
Nem is értem miért estek ki tavaly.Náluk tehetségtelenebbek(pl.Király L. Norbi)jutottak a döntőbe.
2011. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén fogalmam sincs mi ez a nagy felhajtás. Semmi különlegeset nem érzékelek egyikőjük hangján sem. Egyik sem az az észveszejtően lenyűgöző. Énekelgetnek, de olyan semmilyen. Nem is beszélve arról, hogy X-tina és Adele és elég nagy falat. És mielőtt még nekem esnétek, hogy féltékeny vagyok... nem nem vagyok az:)
2011. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

énekelgetnek?

pfff

2011. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Mi bajod ezzel a szóval? Tán nem hallottad még?
2011. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Énekelgetnek, aha.

Ez volt tavaly Katica :


http://www.youtube.com/watch?v=Lovy42ghbm4


Az idei száma kissé alternatív hangzású lehet sokaknak , és nem biztos, hogy meglátják benne, hogy mennyire jó. De a tavalyin (is) egyértelműen lejön, hogy elképesztő jó.


Enikőt is jó, de tavaly nem értettem, miért sztárolják annyira, de tegnap meglepett , ezek szerint benne több van, mint amit tavaly mutatni tudott.


Egyébként szerintem (sajnos) Enikőt fogják benyomni a műsorba, mert mindkettőt nem lehet.. neki tavaly is nagy közönsége volt, felkapott lett, csináltak vele Fókusz riportot meg ő énekel ilyen mindenféle világslágereket, míg Katica egy alternatívabb vonalat képvisel....stb.



Viszont akkor is KATICA FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Akkor értelmezzétek amit írtam:)

Véleményt írtam ami nem kell, hogy mindenkinek tetsszen, de meg se akart magyarázni, hogy nincs igazam. Nyilván kifejthetitek, ha nem értetek egyet, de a pfögés nem mutat túl nagy intelligenciát.

Azt írtam, hogy az én szemembe csupán elénekelgetnek, ám nem érzékelem azt a hatalmas durranást.

Hallottam már százszorta nagyobb hangú énekeseket.

2011. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Szóval megint az idióta Geszti miatt fog szívni valamelyik csaj - szerintem sajna Katica.

Mert valamelyiküket tovább kellett volna még tavaly vinnie és akkor most a másik tuti bejutna.


Arról már ne is beszéljünk, hogy hány jó énekest szórt még ki - pl. Jennifer, Mazsi..stb. Fanni meg Dorka a fasorban nincs az ilyen hangokhoz képest, egyiket se kellett volna bevinni, csak az a hülye Geszti azt gondolta, a terhes nő meg a tuttifrutti színű öltözködési stílus fontosabb a közönségnek, mint az énektudás.


Egyébként Vecát is túlsztárolják, én őt se feltétlen raktam volna be, de azért ő legalább tudott . Pár éve indult már iylen műsorban, ahhoz képest rengeteget fejlődött. De nekem az nem tetszik benne, hogy túl sok munkája van a hangja képzésében és oylanok hulltak ki mellette, akik fiatalabbak és képzés nélkül is sokkal bravúrosabbak. Ezen kívül szerintem Veca sokszor túl egyszerű számot választott, amiben nehéz rontani.


Ja, és hogy ki ne hagyjam a Nyári lányokat : sokan utálják őket, túl manírosnak tartják ...stb. Egyébként nekem sem a világom, az amit képvselnek, de Nyári Alíz akkor is zseniális.

Ildikó is megmondta itt :


http://www.youtube.com/watch?v=wM9W9KKHTYg


Na, ehhez képest meg Muri Enikő nincs sehol..

2011. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!