Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sheherezade megnyerheti a VV-t?

Sheherezade megnyerheti a VV-t?

Figyelt kérdés
Nagyon bájos lány, Britney Spearsre emlékeztet és nem tucat ribancos arca van, mint mondjuk a másik kettőnek volt.
2011. szept. 13. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is tetszik... biztos sokáig bent lesz majd
2011. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fog dugni,mert hogy neki barátja van,akkor nem húzza sokáig.
2011. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép és bájos csajszi, de hogy ki nyeri meg, ezt még nem lehet tudni, hiszen még csak két játékost ismerünk. A másik kettő csaj ritka idegesítő volt!!
2011. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szépség nem elegendő a játék megnyeréséhez. Sokminden múlik rajta.
2011. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

maradj már


14en lesznek összesen


a többit még nem is ismered


amúgy meg tök buta és rossz színésznő Seherezádé

2011. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj kiváncsi lennék korra,nemre akik azt írták hogy bájos :) Gondolom 20 alatti lányok :) Azt azért ne felejtsétek el hogy valószínüleg nem ért semmihez, nincs semmilyen végzettsége, nincs bevétele és kiállhatatlan stilusa van nem csak ha iszik bár akkor aztán mindennek a legalja. Én Gergő helyében azonnal leintettem volna amikor elkezdte szapulni a volt barátját mint egy utolsó szemétládát amikor ő volt a hülye, hiszen ha van esze Gergőnek tudhatja, hogy majd ráis ez vár amikor valami Sherinek nemtetszőt fog cselekedni.
2011. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem. A cicababa csak ahhoz ért, hogy dörgölődzön Gergőkéhez. Röhejes volt, hogy annyi esze sincs, ne másszon már az elején rá egy pasira, ha tényleg szerelmes a kint hagyott párjára, akit ez a viselkedés valóban megalázó helyzetbe hozott.
2011. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2011. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lányok közül szerintem Vera lesz ott a Top3-ban, de nem ő fog nyerni, hanem ismét egy férfi.
2011. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN kérdező, mikor voltál utoljára szemészeten????????????? ennek a csajnak PONT hogy olyan ribancos feje van mint állat!! de nem csoda, hisz ő a legnagyobb qrva!!!
2011. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!