Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért CSAK ÉS KIZÁRÓLAG...

Miért CSAK ÉS KIZÁRÓLAG plasztikázott műribik szerepelnek a valóságsókban? Csupa nagyképű, flegma, értetlen idióta csajok.

Figyelt kérdés

Mikor a legtöbb nő alábecsüli önmagát,ájjulásig koplaltatja magát hogy csinos legyen stb stb. Most még a tévéből is megkapjuk sokszorosan.

Néztem ezt az esküvős balhét,csak csupa ribi volt benne. Való világ 5. dettó.

Pedig úgy vártam már a valóvilágot hogy nézhessem,de ezt a töménytelen mennyiségű pics@t biztosan kihagyom az életemből.


2011. szept. 17. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanulók?! Na igen, kitanulták az ősi mesterséget. Pultosok: ez a fedőneve a gogo és rúdtáncos konzumáló (vendégeket sok ital elfogyasztására bíztató) báralkalmazottaknak. Ja és táncosok a sztripek is, még ha soha semmiféle táncot nem tanultak. Illetve egyet az ágyban biztosan. Egyébként feltűnő volt a VV5 stúdióban felbukkanó kihízott, kilós aranyakat csörgető pasik nagy száma. Ja a futtató stricik is tudni akarták, hová költözik az "árú". Szánalmasak ezek a "műsorok".

Egy szerepelő végül lemondott mindent, helyette másik nő került képernyőre. Talán rájött, hogy még az ükpapa szexuális szokásait is széltében-hosszában fogja tárgyalni a bulvármédia.

2011. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
De jót röhögtem! A Gergő kiosztotta a Veronikát, hogy normálisan beszéljen, ne nyávogjon, és nem hiányzik a vastag szája. Még utóbb megneveli.
2011. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annamáriát kiútálják.
2011. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!