Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed eddig a...

Mi a véleményed eddig a VV5-ről? Hogy tetszik? Vélemények a szereplőkről? Kedvenc?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

jó lesz ..

aki kedveli a valóságshowkat,mondjuk ez nem valóság az biztos...az úgyis nézi..aki nem az meg fikázza...

gergő szimpi..seherezádé is..elöször azt gondoltam róla..jesszusom..

annamária uhhh rossz nézni...

2011. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tetszik, sajnos. Csak Gergőt meg Veronikát birom eddig, Fecót kifejezetten utálom, idegesít minden egyes megnyilvánulása, Annamari szintén. A többiek semlegesek.

Jobbra szamítottam.

2011. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Veronika minek kellett oda? Most kiderült, hogy a valódi anyja egyetemi tanárnő, de ez a kis k* már egészen fiatalon csak a szex-szel és a bulikkal törődött. 16 évesen elpucolt otthonról, az álanyja pedig a kerítőnője. És még ő tiltakozott, hogy nem k*. Na persze. A többi nő bent egyszerűen ronda (ráncos nyakú-arcú). A legszórakoztatóbb most a cigó srác, élvezi a luxust és szórakozik. Nagy dumás, de ez nem baj.
2011. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Énis kicsit jobbra számítottam, de a VV4-et se szerettem eleinte...

Annamari kiakaszt :D Fecó nekem túl sok! Gergő jófej,

Seherezádé sztem egy megjátszós p*csa, de legalább jól néz ki :D Veronika meg... kis buta, de jókat nevetek rajta :D

2011. szept. 20. 13:39
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem annyira még nem tetszik. Gergő valüban nagy arc, fecó hát végül is még eddig nincs róla se jóm se rossz véleményem. Veronika az csak arra jó hogy legyen kin röhögni, de amilyen buta néha lefáraszt agyilag engem. Annamáriáról inkább nem is beszélek.
2011. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Qrva gáz! Én nagyon szerettem a 4-et, de ettől behidalok! Semmi érdekes nincs benne, és unalmasak a karakterek! Amúgy Ti honnan veszitek, hogy ez + az jófej? Még nem is "ismerjük" őket. 2 mondatból el tudjátok dönteni? Meg egy megjátszott veszekedésből? Érdekes...
2011. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Annamari bejutott, Istenem. -.- Unszimpatikus csicska az a nő... Rossz ránézni. Ahogy néz, istenem... Elhányom magam
2011. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Elég durva kinézete van, de a viselkedése se különb :D Amúgy azért jófej mert eddig jófej volt, lehet h megváltozik a véleményem de amit eddig láttam belőle az jó :D
2011. szept. 20. 13:57
 9/25 anonim ***** válasza:
46%
VV Fecó a király! :D
2011. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
az egész egy nagy 0....
2011. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!