Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fontos! Volt anno egy műsor...

Fontos! Volt anno egy műsor talán az MTV-n? A lényeg az, hogy megváltoztatták az ember (ek? ) image-ét.

Figyelt kérdés
Abban a részben, amit láttam, egy iskolás lúzer srácból faragott kőkemény rockert egy híresség. Nem tudom, volt-e több része, de gondolom, talán nem is az MTV-n ment. Le tudnátok írni a címét? Fontos lenne. Köszi!
2011. szept. 22. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem a Made című sorozatra gondolsz?
2011. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, de sajnos nem tudom, ennek van sok évada, én pedig csak egy részt láttam. Lehet, hogy ez volt, de az a gond, hogy 11 évadból nem fogom egykönnyen megtalálni azt a részt :S Azért köszi a választ, zöld kéz ment!
2011. szept. 22. 18:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy is info az aktuális részről, hátha valaki tudja: Egy híres rocker (sajnos már nem tudom,ki) megtanította gitározni "néhány hét alatt", zenekart szervezett neki, íratott vele saját számot, megváltoztatta a ruhatárát, a haját, leszervezett egy koncertet, és végül "nem" lett egy "senki" a sulijában.
2011. szept. 22. 18:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, és azt hiszem, ez az. Sammy James Jr. tanította. Köszönöm!!
2011. szept. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!