Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mi lenne a végkime...

Szerintetek mi lenne a végkimenetele egy VV Annamária és Kinga párbajnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
szted? az embereknek inkább néznek egy szőke, szilikonmellű csajt mint 1 kis mellű, nem túl szépet. most az mind1, hogy melyik az intelligensebb, ez nem egy olyan műsor, ahol ez számít...
2011. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

most még lehet h Kinga nyerne


de pár hét után mikor már mindenki megunja Kinga nyavíkolását, biztos h Annamária lenne a befutó


csini szőke (és más hajszínű) van több is a villában

(és még lesz is..)

2011. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Annamari menne vissza. Izgalmasabb őt nézni, ahogy osztja a többi libát, vagy ahogy épp őt fikázzák. Később még jó konfliktusforrás lesz, a nézettség szempontjából nem mindegy.


Ezzel szemben Kinga tucatnő, tele van a villa szilikonos műnőkkel, nem tűnne fel, ha kiesne. Annamária egyéniség, ő nem.

2011. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát sajnos szerintem Kinga menne vissza,pont azért,amit már az előttem szólók is leírtak.Csini szőke p*csa,a pasik legeltethetik rajta a szemüket.Pedig véleményem szerint Annamária 100x többet ér akármelyik hisztis libánál,akik a villában vannak.A tegnap esti összefogléalóban is szerintem teljes mértékben igaza volt Kingával szemben.Kinga nem tudta elviselni,hogy a "rút kiskacs"Annamária nyerte meg a feladatot és ezért kezdett el rögtön kötözködni.Annamária meg csak megvédte magát,de Kinga persze igyekezett úgy beállítani a helyzetet,hogy Annamária ok nélkül sértette meg őt.Szánalom ez a sok nyivákoló r*banc!!!
2011. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Annamari menne vissza. Nem tudom miért túloznak folyton, annyira azért nem csúnya...

A másik meg, hogy nekem nem úgy jött le, hogy amikor a párbajon szavazni kell, akkor az dönt, hogy ki a jobb nő... Éva is nyert Anikó, meg Gigi ellen is. Mondjuk Éva egy nagyságrenddel szebb Annamarinál (sztem), de azért valljuk be, hogy Anikó szebb nála, Giginek pedig minimum jobb teste van...

2011. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kinga a leggázabb Nő az összes közül! Ő nagyon veri magát, csak nem tudom mire! Már ha annyit foglalkozik a testével, az elég gáz, mert nagyon tottyadt! A feje pedig olyan, mint egy kiégett 40 évesé! Szóval milyen jogon szól Ő be az Annamarinak? Én Annamarit szavaznám vissza, és ezzel szerintem a többség egyet ért!
2011. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg szerintem majd náluk is lesz olyan, hogy beviszik a csajokat átalakíttatni (fodrász, sminkes, stb), ott majd Annamariból tök fasza csajt kreálnak, a többivel meg már nem lehet nagyon mit kezdeni, mert kihozták magukból a max-ot! Kiégett, huszonéves, lelkisérült Nőkre szerintem senki nem kíváncsi, a testüket hamar megunják,mert elég sok már most a villantás, agyuk meg nincs, amivel bent tartanák magukat!
2011. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annamária-60% Kinga-40%
2011. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kb.
2011. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Annamária menne vissza! Kinga nem is szép... szerintem tök gáz a csaj csúnya mint a háborodás. Annamária legalább nem nyávog és nem kényeskedik mint Kinga. Kinga lenne az utolsó nő a földön akkor sem kéne... bottal nem nyúlnék hozzá. Ő csúnyáz le mindenkit a háta mögött közbe meg ő maga egy született rondaság.
2011. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!