Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet nézni a vv5-öt...

Hol lehet nézni a vv5-öt online? Az rtl honlapján nem találom :S

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vajon hol lehetne?
2011. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de 11 előtt az az ablak még nem volt ott. Viszont már 20 perce várok,hogy bejöjjön,de még mindig,azt írja ki,hogy kapcsolódás folyamatban. Ez meddig tart?
2011. szept. 23. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a vv4 alatt egyszer tudtam belenézni kb 1 percre. Akkor az üres fürdőszobát sikerült néznem...nagy élmény volt.


Most a vv5-nél is erőlködtem, nulla sikerrel. Én feladom. :)

2011. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2mp után bejön a kép, próbáld újratölteni. Vagy ha sokáig vár, lehet épp elveszik a képet (nem non-stop adás, hol van, hol nincs).
2011. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár percig lehet csak nézni,utána kiírja,hogy a közvetítést nem sokára folytatják.De utána már egyáltalán nem lehet nézni,csak másnap.
2011. szept. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dehogyis, ez változó, van, hogy olyan dolog történik amit fel akarnak majd használni az adásban, vv4ben volt, hogy ment egy tökjó feladat éppen, sírtam a röhögéstől online adás alatt, de nem tették bele a műsorba, mert nem volt neki hely vagy tudomisén. Illetve olyan is van hogy azért nem mutatnak valamit, mert pl taktikázásról szól (ki kire rakna) ..


Ajánlom, hogy nyisd meg, hagyd rajta a hangerőt és csinálj mást addig.. egyszercsak lesz hangja és akkor nézheted, bár van, hogy semmi érdekeset nem mutatnk, mikor bement az amazon csaj akkor fél órán keresztül "rajtahagyták" a kamerát, szal van amikor csak hallgatni lehet és kész..


Pár napja mikor bement az a műmájer f@sz akkor arról szólt az online adás hogy mindenkivel privátba beszélgetett (sztem tuti hogy előre megadták neki a kérdéseket..) amiből csak az Attilás rész lett betéve a műsorba.


Amúgy vv4 ideje alatt volt olyan blogger aki 22től 5ig nézte és leírta mi történt.. szünet sokszor volt akkoriban is. :)

2011. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!