Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a rákot érdekel még a Való...

Ki a rákot érdekel még a Való Világ?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg ezzel meg hasonló f@szságokkal akarják hülyíteni a népet? Vagy ezek azt hiszik, hogy haza megy a melós kigombolja a nadrágját, ledől a fotelbe és röhög, hogy: -Höhö x emberke jól leköpte y-t?


Tényleg ez kell a magyarnak?

Ez a sz.r?


2011. szept. 24. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

"Tényleg ez kell a magyarnak?"

Valóság show mindenhol van! És miért is lenne különb a magyar, mint más?

Amúgy sem ettől butul a nép te ostoba, nem veszed észre? Vagy ilyen szűk látókörű vagy?

2011. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság az ilyen színvonalas műsorokat részesítik előnyben,mint valóvilág és társai!Már kezdtem örülni hogy vége mert amikor a valóvilág megy mindenki erről beszél a suliban is és kitaszítanak a társaságból,de akkor sem fogom csak azért pusztítani az agysejteimet hogy beszéljenek hozzám is!És most kezdődik előlről!Úgy tűnik minden szart meg lehet etetni a magyarokkal is!Elég szánalmas alak az akinek ez az egyetlen témája!Sajnos sokat ismerek!Túl sokat!A legnagyobb szenny!
2011. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
inkább nézek valóvilágot, mint kukás török sorozatokat(ezel), meg barátok köztöt. más nagyon nincs a tévében, amit érdemes lenne nézni a híradón kívül.
2011. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Amúgy sem ettől butul a nép te ostoba, nem veszed észre? Vagy ilyen szűk látókörű vagy?"


Ne ostobázz te fosfejű.


Igenis ezektől butul a nép, mert amég ezzel a sz.rral foglalkoznak és röhögnek rajta addig nem jut eszükbe a saját problémájuk.

2011. szept. 24. 17:21
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
"amég".. AMÉG :D Ez fájt Kérdező! Te beszélsz intelligenciáról? :D Kiröhöglek
2011. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
He-he, de krva vicces, akkor verd rá a f.szodat, hogy rövidítettem te szánalmas kis majom.
2011. szept. 24. 17:38
 7/16 anonim ***** válasza:

"hogy rövidítettem"

WTF te mekkora retardált vagy! :) Mi volt abban rövidítés, hogy nem í betűt használtál, hanem "é"-t? Tudatlan legalább ne kavarodj bele a saját faxságodba! :D

2011. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem érdekel... Hogy miért? Mert egész napos hajtás után, letudok ülni elé is kikapcsol... Ezvan :D
2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt műsorokat szólsz le inkább magadban nézz szét! Te nem nézed, mert ettől lesz ostoba az ember. Akkor megkérdezhetem, hogy te miket szoktál nézni? Mert úgy látom az az igazán butító, és agysejtpusztító!!! Te tartozol az ország szégyenei közé, nem azok, akiket érdekel a VV.

Mi az, hogy ne ostobázz te fosfejü? Te tényleg csak ilyen retardált módon tudod kifejezni a véleményed? Gratulálok! Inkább húzd meg magad valahol csenbdben.

2011. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

visszatérve a témára szerintem tényleg jobb lenne valami mást adniuk,ok hogy ezzel tudják csinálni a legtöbb nézettséget meg az sms-ekkel is sokat kaszálnak de mindennap olyat mutatni ami otthon is megtörténik azért elég idegesítő legalábbis nekem pl ott vannak az új amcsi sorozatok vagy ilyesmi.


''Tényleg ez kell a magyarnak?

Ez a sz.r?,,-hát nagyon úgy látszik mert akkor most nem tartanának a vv5-nél.én már egyáltalán nem nézek tv-t inkább neten nézem meg a régi jó sorozatokat

2011. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!