Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik anyós a szimpatikusabb...

Melyik anyós a szimpatikusabb nektek az Összesküvőkben?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak légyszi,akik nézik is a műsort,köszönöm.
2011. szept. 25. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azok,akik csöndben vannak.Kati "mama" biztos h nem százas,Erzsók pedig olyan,mint egy kiképzőtiszt a laktanyában.Így maradt 3,az egyiknek olyan a feje,mint akinek volt már vagy 30 plasztikai műtétje,a fekete hosszúhajú és a rövid szőke(különösen a szőke) az,aki nekem szimpatikus.
2011. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erzsókról nekem is kiképzőtiszt jut az eszembe,Kati mamában éppen azt bírom,hogy nem százas-de legalább őszinte,a Ricsi anyja,nekem az aki első látásra tetszett,de mint kiderült egy hárpia..
2011. szept. 26. 09:02
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem az Ircsi anyós a legszimpatikusabb, a lányok közül Mónika és a fiúk közül pedig Peti a legszimpibb. Akit nagyon utálok az anyósok közül az nem más, mint Éva, az olyan undorító egy kétszínű nő, hogy nem is nézek a tv-re ha mutatják, már a szeméből sem jól néz ki...A lányok közül, akit utálok, az nem más, mint Zsanika és Renike, fiúk közül, aki nagyon unszimpi az viszont talán Szio és Ricsi (őt talán csak azért, mert Éva fia, akit kinem álhatok)!!!

2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szilo*
2011. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!