Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen jó külföldi stand-uposo...

Milyen jó külföldi stand-uposokat ismertek?

Figyelt kérdés

Bár a hazai termés is nagyon tetszik, már minden fellépést láttam. Valami újra vágyom, olyan videókat keresek neten amit meg tudok nézni angol nyelven, és nem hátrány ha van hozzá angol vagy magyar felirat. Esetleg más nyelvű videókat is szívesen néznék, ugyanígy felirattal.


Eddig Jeff Dunham videóját sikerült megtalálni, nem csak a hasbeszélő oldala tetszik, szerintem a poénjai is nagyon jók:

http://www.youtube.com/watch?v=EbfSZtgdo3U


Ilyesmit keresek. Tudtok segíteni?


2011. okt. 1. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Russell Peters - nekem abszolút kedvenc!


Indiai szülők gyereke, de Kanadában született és nőtt fel. A kulturális különbségeken viccelődik, első blikkre akár rasszistának is tűnhet, de érdemes megnézni a nézőközönséget, mint egy Benetton reklám!

Szerintem zseniális a pasi.

2011. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!