Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért lett szélesvásznú a TV2...

Miért lett szélesvásznú a TV2 És RTL KLUB?

Figyelt kérdés
Az M1 teljes képernyős. Miért változtattak rajta?
2011. okt. 3. 18:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem pedig jó, amugy az m1, m2, duna, duna2 is 16:9-ben sugároz. Te azért láttad az m1-et teljes képrnyőben (4:3), mert éppen akkor 4:3-as műsort sugároztak. Ez a kapcsolójel. Az RTL és a TV2 is sugároz még 4:3-ban pl.: sorozatokat, amelyeket régebben készítettek. Csak a saját készítésű és néhány 16:9-ben forgatott külföldi sorozatot adnak 16:9-ben. Egyébként én is 4:3-as tévén nézem a tévét, de nem idegesít, mert azokra is godolni kell, akik drága pénzért megvették a 16:9-es képarányű szélesvásznú televíziót. Ők a pénzükért nem kaphatnak nekik megfelelő képet. Mi, 4:3-asok pedig ,,ingyen,, kapjuk ezt. A kapcsolójel nélkül csak a 16:9-esek nézhetnék a műsorokat jól. mert a kkor a 4:3-as képernyőben, csak a kép keözepén, körbe, körbe fekete csíkkal lehetne egy kis kockában tv-t nézni. (Ehhez logika kell!) Szóval ne idegeskedj, ez ezzel jár. Egyébként a reklámokat is már így fogatják, meg sok minden mást és nekik tartani kell a színvonalat. Képzeld el fejlődés nélkül a technikát, 10X10-es tv-n fekete-fehérben nézhetnél napi 4-6 órában 1! csatornát. Gondolkodj!
2011. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a rtl klub nem 16:9-ben adja, hanem valami 16:7-ben. Legalábbis az én tv-men van alul-felül csik, a tv2 pedig pont 16:9, szoval nem a tv-ben van a hiba.
2011. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!