Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az egész X-faktor MANIPULÁLT!...

Az egész X-faktor MANIPULÁLT! Észrevettétek már?

Figyelt kérdés

Az egész X-faktor manipulált. MÁr előre be van tanítva nekik, hogy mit és hogyan. Akik tovább fognak jutni, azok körül mindig nagy a cécó.


Ráadásul:

http://www.youtube.com/watch?v=DaupaL_qirg


Na ne... Ha valaki úgy énekel, mint ő, az nem fog egy MAGYAR dalt ilyen szarul elénekelni. Ráadásul a szöveget sem tudta MAGYARUL. Különben is: miért van az, hogy senki másnak nem adtak még egy lehetőséget, csak neki?


Ráadásul pont úgy jött ki, hogy 6 lány, 6 fiú, 6 csapat, és 6 25 év feletti. Milyen meglepő! Ti mit gondoltok erről?


2011. okt. 4. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ki van a videóban?

mobilnetem van és nem tudom megnézni..

2011. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valami Luther Beuka.
2011. okt. 4. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen. Egyik barátnőm, csak kíváncsiságból jelentkezett rá,

fantasztikus hangja van, több együttesben is énekel, és az elő-elődöntőn nem engedték át-tehát, mikor csak sima zsűri van, nem maga a "négyes".

Ja hoppá két bnőm is van, a másik meg Harcsa Veronikával duettezett.

Sok bénát is azért engednek át az eslő szűrőn, hogy legyen ugye műsor.

2011. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

1. Erősen manipulált az egész műsor, sok minden meg van rendezve (azért lehet még nem tudják ki a győztes), hülye aki ezt nem ismeri el.

2. És ezt te minek akarod hirdetni? Most faszább gyerek vagy, hogy te "egyedülálló" gondolkodásoddal rájöttél valamire?

2011. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De ez pl. ugyanaz, mint amikor volt a másik...megasztár,

na oda egy elismert dudás bácsit hívtak be, hogy szénné alázzák.


[link]

2011. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Hú de okos itt valaki, látom a logikus gondolkodás ma már nem menő.


"Akik tovább fognak jutni, azok körül mindig nagy a cécó."


Nem tűnt fel, hogy a válogatókat nem élőben adják? Nem tűnt fel, hogy utólag(!) a szerkesztők azért vágják be a továbbjutók cécóját, mert ők fognak továbbjutni? Képzeld, mi lenne ha néznéd az élő műsorokat, és csupa olyan lenne benne, akit még soha nem láttál, mert épp nem vágták be a válogatását. Ez csak egy showműsor, nem olyan bonyolult rájönni a dramaturgiára...


"Ráadásul pont úgy jött ki, hogy 6 lány, 6 fiú, 6 csapat, és 6 25 év feletti. Milyen meglepő! Ti mit gondoltok erről?"


Úristen, milyen meglepő! Biztos valami fekete mágia van mögötte, a világért sem úgy szortírozták nagybecsű mentoraink ott a világító kék táblánál a fotókat, hogy minden kategóriába jusson elég ember. Az túl egyszerű lett volna.

2011. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, nyilvánvaló, hogy van előválogató, és már nagyjából sejtik előre, ki esélyes a továbbjutásra. Nade akkor se ilyen ostoba dolgokat hozzunk már fel.
2011. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom igazából h mit higgyek...

Volt a 6. kerületi srác(nem tudom így a nevét), akinek jó hangja volt és jól is énekelt végig, míg aki rontott és újrakezdhette továbbjutott...lásd ikrek, pedig a srác még csak nem is rontott és mindvégig jól énekelt, én csak ezt sajnáltam :(

2011. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy me van rendezve. de miért is ne lenn? ez egy tv műsor! nem egy dokumentumfilm! igen, sejteni lehetett h kik fognak továbbjutni, mert őket berakták az összevágásokba, a fókuszba meg mindenhova. de nem értem ez miért lenne manipuláció? ez is a lényege a műsornak, hogy már az elején megszeresd a kiválasztottakat, hogy elkezd követni a sorsukat. ettől még mindegyiküknek nagyon jó hangja van!

a másik, hogy sok jó hangú előadó nem jutott be, mint ahogy azt felettem is írták. ez nagyon szomorú, de 1. rengeteg jó énekes tovább jutott, lehet h a ti ismerőseitek is nagyon jó énekesek, de egyáltalán nem biztos h a továbbjutók rosszabbak. 2. ez nem csak egy énekverseny. ide karakter kell, szerethetőség, jellem, olyan emberek akiket megszeret a közönsgék, akik valamiért kitűnnek, és lehet hogy a ti ismerőseitek nem ilyenek voltak. (attól függetlenül hogy a csillagot is leéneklik az égről) (ilen volt például az a fonott hajú srác is, aki nagyon jól énekelt, de nem volt jó "sztár-alapanyag")

(bocsánat a hibákért, gyorsan gépeltem)

2011. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valamilyen szinten manipulálva van, nem zárom ki, de ami érveket felhoztál, az egy nagy semmi, csak annak a jele, hogy nem gondolkozol.

1. A válogatások még nyáron lementek, de ősszel kezdték el vetíteni. Tehát nem élőben ment, ez gondolom eltűnt. Mivel akkor már tudták, hogy ki jutott tovább, nyílván olyan riportokat tűztek be a műsorba, ami velük kapcsolatos. Hogy jobban meg lehessen ismerni, szeretni, mire elindul a döntő.


2. "Ráadásul pont úgy jött ki, hogy 6 lány, 6 fiú, 6 csapat, és 6 25 év feletti. Milyen meglepő! Ti mit gondoltok erről?"


Ez nem meglepő, és ha használnád a szürkeállományod , akkor talán te sem találnád annak. Ők, a hat kategóriánkénti továbbjutók már az utolsó döntő előtti lépcsőfokhoz jutottak, a mentorok házába. Itt már a mentorok megkapják a saját kategoriájukat, és már csak a saját továbbjutóikkal foglalkoznak. Már nem 4-en együtt döntenek, hogy ki menjen tovább a döntőbe, csak ők saját maguk(ill. egy kívülálló segítővel), és csak a saját versenyzőikből választanak ki 3 emberkét, akiket a döntőbe visznek. Remélem érthető volt. Szóval kicsit sem meglepő, mert éppen emiatt már szánékosan kategorizálva juttatták tovább a játékosokat, hogy a minden mentornak 6 versenyzője legyen. Világos?


3. "Különben is: miért van az, hogy senki másnak nem adtak még egy lehetőséget, csak neki?"


Nem ő volt az egyetlen, aki több lehetőséget kapott. de mindegy, úgy látom elvakultan be akarod bizonyítani, hogy becsapás az egész. Viszont akkor szedd össze magad, mert ilyen gyenge érvekkel csak körbe leszel röhögve.


Az meg igaz, hogy sok jó kidobtak, de azok is jók, akik tovább jutottak. És a hang nem az egyetlen szempont. Jól kell szerepelni, lennie kell egy olyan egyéniségnek, amiben van valami különleges, eladható.

2011. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!