Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet jelentkezni a...

Hol lehet jelentkezni a Showder-klubba?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon gondolkodok ezen, ugyanis nagy rajongója vagyok a műsornak, és humoros embernek vallom magam, ami azt illeti az utóbbi időben rengetegen mondták ezt nekem, hogy miért nem próbálom ki valahol a humoromat, és ez elültette a bogarat a fülemben, de nem találok infót hogy hol is kell jelentkezni, illetve mik a követelmények. Korábban valami olyasmit hallottam valakitől, hogy kell készítenem valami bemutatkozó videót egy produkcióval, és azzal kell jelentkezni. De hol? kinél? Milyen elérhetőségen? Aki bővebb infóval tudna szolgálni, az kap egy nagy ölelést! (a b*zik szeme azért remélem nem csillant most fel) Előre is köszi a válaszokat!
2011. okt. 10. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom erre a címre kell elküldeni a videót : dumagep@showder.hu


ui.: Ölelés helyett inkább a környezetedben 3 emberrel tégy valami jót te is.

2011. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, megfogadom a tanácsot! =)
2011. okt. 11. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!