Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hajdu ikrek az x-faktorból...

Hajdu ikrek az x-faktorból csak engem irritálnak? 16L

Figyelt kérdés
Van bennem féltékenység is,mert nekem nincs aranyos babaarcom, szép, hosszú hajam és olyan jó alakom, mint nekik, meg kisugárzás, hang sem. De nekem olyan unszimpatikusak..Mindenki mondja hogy "jajj de szépek stb...". azért találni sokkal szebb lányokat is. Meg mást se csinálnak, mint egymás nyakába lógnak és bőgnek, egymást dícsérik, meg hogy együtt is alszanak néha..Komolyan, ez nem nevetséges ennyi idősen? Most elég durva leszek, de nekem a "szűzk.rva" szó jut róluk elsőnek eszembe.. Tudom a jelentését ennek a szónak, és nem ismerem a magánéletüket, de ha jellemezni kéne őket egy szóval ezt mondanám. Vélemény?
2011. okt. 10. 17:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit olyan papa kedvencei. Geszti is már nem tudja ,hogyan ragozza a bájukat. Pont az ilyenekért száll el az agyuk, tudják magukról, hogy szépek és egy idő után azt fogják hinni, hogy nem is kell tenni semmit, csak bűbájosan, ártatlanul nézni és akkor mindenki szíve megolvad. Amúgy bejutottak a 12-be?
2011. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

na igen. papa kedvencei :D

bejutottak sajna :/ . De miután Geszti mondta nekik hogy bejutottak, rögtön elkezdtek egymás ölébe bőgni, a Geszti meg már az arcára tette a kezét és mondta halkan hogy "mi lesz itt?" xDDDD

2011. okt. 10. 17:25
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
OFF: Mindeni ilyen hiperérzékeny ebben a szériában? Vagy ez is a show része? :-)
2011. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Bejutottak. -.-

Eléggé irritálnak engem is. És szerinte rondák is mint a sz@r, és nem, nem vagyok irigy. Amúgy csak azért juthattak eddig, mert ikrek, mert amúgy semmit nem tudnak, semmi különleges nincs a hangjukban, olyanok, mint két kórista kislány. Nagyjából tisztán eléneklik amit kell, és ennyi.

2011. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem csak én gondolom így. barátom mondta, hogy szerinte nagyon szépek ezek a lányok..hát arra is picit kiakadtam hogy nekem dícsérgeti őket..
2011. okt. 10. 17:39
 6/28 anonim ***** válasza:
18%

Gusztustalanok vagytok egytől egyig akik ilyen rosszindulatú kommenteket írtok. Az egyik válaszolónak üzenem, hogy az irigység nem mindig tudatos, de tudatalatt rengeteg az irigy ember, és nagy valószínűséggel aki egy másik emberről ilyen rossz hangnemben ír az a torkáig irigy, csak épp még önmaga sem tudja.


Ami az ikreket illeti: semmi negatívum nincs bennük. Aki pocskondiázza őket az a saját primitívségét mutatja.

Aki amúgyis csúnya vagy hülye vagy akármi, azzal nem szoktak foglalkozni. Megnézik egyszer és aztán már nem tud senkit sem érdekelni. Hát az, hogy róluk annyi rosszat irkálnak itt- ott az bizony pusztán azt mutatja, hogy rengeteg az irigy, aljas és önbizalomhiányos ember.

Ez a véleményem.

2011. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
ez is egy vélemény. lehet bennem is azért ilyen erős ez az "utálat" velük szemben, mert a barátomnak is tetszenek, és hát lány vagyok énis, és rosszul esett :D. meg nem vagyok az a "sírjunk egymás vállán, minden hülyeségen érzékenyüljünk el" alkat :) nem szoktam ölelgetni a legjobb barátnőmet sem, meg nem mondogatjuk egymásnak hogy szeretjük egymást, pedig 12 éve legjobb barátnők vagyunk, mindent elmondunk egymásnak, de érezzük így is hogy szeret a másik. Más vagyok mint ők.
2011. okt. 10. 17:56
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam. Nem, egyáltalán nem irigység, legalább is részemről. Nekem a legelső produkciójuk tetszett és a poén is, amivel megviccelték a zsűrit. Na, gondoltam végre valami érdekes csajok, szépek és még humorérzékük is van. A férjem is mondta, hogy szépek én sem tagadtam. De aztán úgy láttam eben ki is merültek, mert az utána következő szerepléseik unalmasnak mondhatóak, olyan nyeglék és sótlanok. Ezzel a habitussal nem tudom hogy fogják szinten tartani az emberek érdeklődését. Nem kell mindjárt rásütni valakire, hogy irigy, ha jó kinézetű embert kritizál. Vagy csak akkor elfogadható a kritika, ha nem társul a tehetségéhez jó kinézet?
2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az,hogy valaki negatív kritikát ír?

Mindenkinek más a véleménye!

Egyébként én se szeretem őket, főként,hogy semmi különleges nincsen a hangjukban, és sokkal jobb előadókat kiejtettek miattuk (lásd: Katica).

Dehát sajnos nem volt elég csapat, ők eladhatóak, muszáj volt őket továbbjuttatni...

2011. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Addig fognak csak jutni, mint a Nyári lányok. Szerintem.
2011. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!