Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Magyarorszagnak szuksege van...

Magyarorszagnak szuksege van a Monika-showra?

Figyelt kérdés
[link] nezzetek meg ezt a videot , es minden heten ilyeneket mutatnak , amelyik gyermek ezt nezi az tutti lelkiserult lesz nagykoraban vagy bunozo , az ORTT ilyenkor mert nem lep fel??? vagy az a normalis viselkedes , hogy ha felkapjuk a vizet uthetjuk a masikat kujakkal arcba? vaghatunk hozza szekeket??? ez a peldamutatas a 12 eveseknek?
2009. ápr. 30. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden ilyen médiaszemetet kirostálnánk,az összes kereskedelmi csatorna lehúzhatná a rólót.
2009. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez jóóó!

Mikor szokott ez menni? Nem fütyülik ki?


Amúgy az ilyen műsorok kellenek a népnek. Leül megnézi, majd elmondhatja: nem is élünk mi olyan rosszul, vannak akik még tőlünk is nagyobb (szellemi) nyomorban élnek!

2009. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy leliksérült lesz vagy bünöző a szülő felelössége!

Én szeretem a Mónika showt,sokat röhögök rajta,más nincs a tv-ben,joshi a másikon.erre vevök az emberek.

2009. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a tudatos népbutítás része. Szerintem az ép értékrendű ember nem néz ilyet. Inkább olvas egy könyvet, vagy mással foglalkozik. A műsorban szereplőket is a mi adóinkból tartják el. Szomorú dolognak tartom, h ilyeneket néznek az emberek!
2009. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!