Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV5-milyen hulyeseg az, hogy...

VV5-milyen hulyeseg az, hogy valakit azert utalnak es zarnak ki a csapatbol mert keson lett beszavazva?

Figyelt kérdés

tehet az a vaki,hogy nem az elso otben lett beszavazva hanem

a 12dik lett?


2011. okt. 13. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán névek VV-t, de tegnap pont elkaptam egy részt hogy valami Aréna volt és igazából csaltak a fiúk, mert így akarják kiejteni azt a Csabát vagy kit?!<- ő is későn került be?! - Na én ezt már igenis pl megbüntetném, mert akárhonnan nézem ez nem taktika, hanem csalás.
2011. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja,az unalmas sittes meg elvan a luxusban mint a befőtt. Szégyen!
2011. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem rohadt nagy köcsögség, hogy a Csabát akarják párbajra küldeni csak azért, mert ő ment be az utolsó közt, SŐT már nem is ő az utolsó, hanem az Eszter és a Shadi, miért nem a csajt akarják inkább kirakni?! Azt amióta bement látni se lehet, max tegnap lehetett látni amikor megszerezte a lila kendőt, nagy mázlija volt, mert szerintem simán kiesett volna! Nem tudom mire fel hiszik azt, akik elsőnek mentek be, hogy ők többet a később bemenőknél, mert szerintem qrvára nem! Legfőképp Attila idegesít, ő lényegében azért akarja kib@szni a Csabát mert féltékeny rá amiatt, hogy Kingánál nagyobb sikereket ért el... már nem azért, de csodálkozik, hogy Kinga utálja azok után, ahogy bánt vele?!?! Nem normális ez az Attila, nagyon várom már hogy kiessen!
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenhol így van az életben.

Pl ha egy cégnél létszámcsökkentés van,akkor a legújabbat küldik el.

Egyébként meg logikus.

Az új emberrel van a legkevesebb érzelmi kötődése az adott csoportnak általában.

2011. okt. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem is elég gáz, h Csabát akarják kirakni... Bár ha belegondolok sok mindent tényleg nem csinál, de rakják arra akivel nemtudnak együtt élni... De sztem nem Csaba lesz a Kiválasztott :D
2011. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!