Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor. Szerintetek ki a...

X-Faktor. Szerintetek ki a legjobb a mezőnyben? És kinek kellett volna kiesnie? Esetleg Gyurcsík Tibornak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Apollo 23-nak, Tarány Tamásnak meg Kováts Verának szurkolok, de ezenkívül még sokak szimpatikusak. Szerintem most erős a mezőny, talán erősebb mint tavaly. Sajnáltam Gyurcsík Tibit, szerintem jól énekelt.
2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kováts Vera a legjobb ez egyértelmű... akármennyire is akartak még a zsűri sem tudott belekötni :) sztem ő egy igazi sztár lesz
2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A négergyereknek kellett volna mennie, vagy az ikreknek.
2011. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

csak én veszem észre hogy kováts vera a legjobb? feró kimondta a nevét a közönség már egyből ordibált hát még amikor elénekelte a dalt... a zsűri meg szóhoz se tudott jutni főleg malek miki (ami azért nagy szám)

kisujjából kirázta és profi volt... nekem tetszett... végre nem az az erőltetett izgulós szenvedős fajta volt ahol attól kell izgulni mikor rontja el vagy mikor ciki...

kováts vera sztem tuti sztár lesz

2011. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kováts Vera és Tarány Tamás : ) A legkülönlegesebb pedig a Rocktenors, nagy dolog, hogy idáig eljutottak, remélem nem esnek ki a következő korban. És igen, én is a kaffanhangú Lil C-t küldeném haza. Nem tudom felfogni, hogy van aki élvezi ezt a nyöszörgést.
2011. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem személy szerint Tarány Tamás a kedvencem, és sztem is ennek a "Lil C"-nek kellett volna kiesni.
2011. okt. 16. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Muri Enikőt küldtem volna haza.
2011. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem Baricz Gergely a legjobb, és én az Ikreket nem kedvelem.
2011. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én az ikreket küldtem volna haza, vagy a gipszelt lábú nőt, aki a madonna dalt dúdolgatta! Rém gyenge volt!Mi bajotok Lil C.-vel? Magyaroroszágon nincs hasonló stílusú előadó! Talán ezért nem is képesek befogadni az emberek.
2011. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bagosi Alexa szépen énekelt! Lil C egy fos, mint az Ildikó! Tarány Tamás a legjobb! (Y)
2011. okt. 17. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!