Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ez most mi?...

Szerintetek ez most mi? Elcsattant Gergő és Seherezádé közt az első csók és kapnak egy tortát meg pezsgőt és mindenkinek gratulálnia kell nekik?! (vv5 online adásban láttam)

Figyelt kérdés
Kik ők, amiért ennyire körül vannak ugrálva? Engem nagyon idegesít, hogy így "kivételeznek" velük... ennyi erővel Cristofel és Veronika is kaphattak volna ilyet, ráadásul ők előbb csókolóztak. És amúgy is, egyáltalán nem hiszem, hogy Gergő és a csaja szerelmesek lennének, csak azt hiszik, így erősebbek lesznek...
2011. okt. 17. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én bizti nem fogok gratulálni nekik :)

Veronika és Kiszopfel csókja meg azért nem lett megünnepelve, mert azt a kacsacsőrt nem is lehet rendesen megcsókolni :D

2011. okt. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A lőtéri kutyát nem érdekli ez a műsor ,inkább valami értelmesebbet kéne csinálni mint ezt az előre megírt forgatókönyvű, népbutítást nézni .
2011. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a fene se érti ezt... :D

a lényeg h kaptak pezsgőt és tortát, h miért szarják le :d egyenek, igyanak :DDD

2011. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg fura. Mit kellett annyira ünnepelni rajtuk. Mást miért nem ünnepeltek?
2011. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán mert VV Gergő tesója Dukai Regina..
2011. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!