Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem irritál Veronika...

Titeket nem irritál Veronika és Christoffel?

Figyelt kérdés
Mármint nem az enyelgésükre gondolok, hanem úgy alapból. Szerintem az a Christoffel egy primitív, idióta, bunkó gyerek, és néha ahogy viselkedik komolyan mintha kicsit baj lenne az agyával, vagyis nem is kicsit. Egyáltalán nem vicces amiket csinál, rajta kívül nem sokan röhögnek rajta. Na de Veronika se jobb a kis kacsacsőrével, látszik, hogy nem egy tanult ember, és teszi csak az agyát. Sokan Bécihez hasonlítják, és hogy majd emiatt sokáig benn marad a villában.. Bécit se szerettem, de ha választani kell, akkor nálam fölényesen Béci nyerne.
2011. okt. 17. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

elég jól leírtad a dolgot, 100%-ban egyetértek veled

hasonlítani nem tudom őket, mert eddig nem néztem VV-t, nemtom, milyen volt ez a béci, de hogy ez a két ripacs valami borzalom, az is biztos

ott bőgött ma is a veronika, hogy azt mondta rá a kinga, hogy egyszerű... pedig mennyire igaz XD

én inkább azon csodálkozom, hogy a fenébe hordhat ilyen sötét embereket a hátán a föld

meg is érdemlik egymást, csak valami megoldást kellene találni rá, hogy semmiképp se szaporítsák a fajtájukat...

2011. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk engem nem irritál, mert egyrészt azt sem tudom, hogy kik azok, másrészt nem nézek olyan médiamocskokat.
2011. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem, mert nincsenek itt.
2011. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Cris olyan szinten ostoba és primitív hogy ilyet még nem is láttam..:D

Azt bírom amikor valami hülyeséget mond (tekintély a tekintet helyett xD ) szóval amikor ilyeneket mond mindenki a fejét fogja nevet még akkor se esik le neki h mekkora ostobaságot mondott..:D Szerencsétlen..:D

2011. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fejét fogva*
2011. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Két bugyuta emberke, akik jól egymásra találtak. Nem idegesít, mert legalább lehet néha röhögni a hülyeségeiken.
2011. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem Veronika nem buta. Lehet kicsit naiv, de akkor mi van? Legalább nem rosszindulatú, mint a többi csaj bent.

Cris... hát vele tényleg problémák vannak, biztos nem normális.

De annyira nem idegesítenek.

Engem még mindig Fecó idegesít a legjobban.

2011. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 alkesz éva ***** válasza:
100%

Veronikán tegnap besz.rtam.

- Kérném a kacsát,pisilnem kell!

- Kacsát??? Te most a számra gondoltál????

2011. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

xDD

Jó, most annyiból igazat adok, hogy néha lehet röhögni rajtuk, meg hogy a népnek olyanok kellenek, akik balhékat csinálnak, veszekednek meg minden, nem mint pl. Csabi, akit kb. napi egyszer látni a villában, akkor is csak hogy éppen elindul valahova. Jó én nem bántom őt, szerintem normális, jobb lenne többet látni, na de ez a Christoffel.. A hideg kiráz tőle.. Kérek mindenkit, ne szavazzatok rá, ha kimegy párbajra, maradjon csak kinn..

2011. okt. 18. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
*Cristofel
2011. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!