Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye, hogy aranyos a Luca?

Ugye, hogy aranyos a Luca?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal okosabb és kedvesebb, mint mondjuk Timike, de mégis őt dicsérik a legtöbben. Pl. Luca átlátja a dolgokat, hogy Ádám kavar Alízzal meg egy másik nővel is, hogy tudja, hogy sokszor átverik az anyját, nem szeretik ha átvágják és bizonygatja, hogy ő nem csak egy buta kislány. Timi is aranyos persze, csak ő olyan kis kényeskedve beszél, szerintem azon tényeket sem tudja, amit már a Luca igen.
2011. okt. 18. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Te sem vagy 100as..
2011. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek kik?
2011. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
???
2011. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha, de az gondolom nem zavar, hogy ez egy sorozat. Megírt történettel, megírt párbeszédekkel.


Ergo, az még nem jelenti azt, hogy valóban okosabb, meg intelligensebb az egyik kislány a másiknál.


Azt persze aláírom, hogy szerepe szerint tényleg szimpatikusabb (nekem is) a Luca.


(Aki nem tudná, a Barátok köztről van szó).

2011. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont..

Azt leszámítva h mi a szerepük nekem is sokkal szimpatikusabb Luca. Egyszerűen jobb színész(nő). Am sztem hasonlít Alizra a beszéde meg a hangja előszor azt hittem tényleg a lánya vagy a húga.:D:D

2011. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem tudom, engem alapból idegesítenek a kislányok, ergo ők is, mégpedig egyenlő mértékben xD
2011. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igen is, hogy jól kérdezett a kérdező. Ugyanis nem azt kérdezte, hogy -ugye, hogy aranyos a Lucát alakító kislány?- és aztán írta le a szerepük jellemzését. Ha így tette volna fel a kérdést, akkor lenne vele gond.
2011. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aranyos kislány, aranyosabb és okosabb is mint a sorozatban Timike. A színészi alakítása meg zseniális, ennyi idős létére sokkal jobban játssza a szerepét mint azok a felnőttek akik már évek óta ezt csinálják. Jelenleg nála talán csak Rékasi Károly (Zsolt) színészkedik jobban a sorozatban.
2011. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van,egyetértek veled. Persze a sorozatot tekintve!
2011. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos a szerep és a kislány és jól játsza.Én a hangját imádom nagyon.Olyan aranyos.
2011. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!