Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág: Cristofel vagy Csaba?

Valóvilág: Cristofel vagy Csaba?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltok?

/normális válaszokat-és nem kell időt pocsékolni hogy leírja valaki: -"én nem nézem azt a szart!!"

:D


2011. okt. 20. 15:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%

Pittmann "pitbull vagyok" Cristofel a nyerő


[link]

2011. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 MarySue ***** válasza:
78%
Krisztike egy nagyképű f*szkalap, és atom ostoba. Az ilyen azt hiszi, csak mert szerepelt egy műsorban, lábai előtt hever a világ.
2011. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
50%
Csaba unalmas, Cristofel meg csak azt tudja hajtogatni, hogy így kubai meg úgy kubai, ki nem sz.arja le!!! Az lenne a legjobb ha egyik se menne vissza!!!
2011. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%
Inkább csaba mint krisztofell, lehet hogy csaba unalmas és csak ott van bent de cristofell butább mint Veronika másrészt annyira nagyképű gyerek és olyan közömbös a viselkedése hogy az már fárasztó. Tehát csaba menjen vissza.
2011. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%
Engem idegesít Cristofel... Az tény h szórakoztató, meg csinálja a show-t de engem veszettül zavar... :D Csaba meg tényleg lapos, de inkább ő menjen vissza :)
2011. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Szerintem is :) Cris rohadtul idegbeteg néha!! Igaz Csaba uncsi, de lehet idővel megszokja az együttélést, és más lesz..
2011. okt. 20. 16:23
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
Csaba hozzáállása még változhat a villaélethez, viszont Cris nem lesz okosabb. Igaz, a hülye viselkedése színesíti a műsort, és szerintem nagyon sokan szeretnék látni Eszterrel alakuló románcát, így őt fogják inkább visszaszavazni, mert a szavazó réteg inkább ezt szeretné tovább nézni. Az első VV-ben még a normális fiú vitte el főnyereményt is, azóta viszont sokat változott a világ.
2011. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Csabának szurkolok..Elhiszem h unalmasnak látják sokan,azért mert nem csinál olyanokat mint Cris,de az az ember olyan primitív és ostoba h ki se tudom fejezni..De tuti h őt teszi vissza az rtl mert ez kell a népnek..
2011. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
53%

Naná hogy Christofel!

Műsort és szórakoztatást akarnak a nézők, nem pedig unalmat,csendet.

Csaba olyan mint ha ott sem lenne!

2011. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%

Csaba!!! És meg is mondta,ha vissza megy, teljesen megváltozik minden.

Cris...az amilyen beképzelt!Jön a kubai vonásaival.Ő egy pitbull... hogy oda ne rohanjak.

2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!