Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Cristofel kiesett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 21:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
75%
Ez az kampányoljatok itt is a semmiért.
2011. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
78%

Kifejezetten örülök neki! Ennyire alacsony értelmi szintű embert még életemben nem láttam, pedig már jött velem szembe jónéhány... Persze, a fél ország rajta röhögött (nem is a hülyeségein, hanem azon, hogy hogy lehet egy ember ennyire szánalmasan primitív), de azért belegondolva Csaba az az ember, akivel értelmesen lehet beszélni, nem csinál folyamatosan botrányokat, nem ordítozik mindenkivel.

Az lenne a szomorú, ha az emberek többsége szerint Krisztofel viselkedése lenne a természetes. És a legszomorúbb, hogy nem játszott rá, ő alapból ilyen. Lehet, hogy én mozgok rossz körökben, de felénk lenézik az ilyen embereket, valóban a társadalom legaljához tartozik, és az, hogy kiszavazták, arra utal, hogy még nem korcsosultunk el teljes mértékben!

2011. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A kiesést követő nyilatkozataiból is leszűrhető a sötétség.

A Belevalóban megszólalt egy nő, akinek nem tetszett, hát ilyen modortalan, sértő reagálást élőadásban még nem láttam.

Olyan buta, hogy már fertőz. "Ezermester" lévén színész, műsorvezető akar lenni, és egy ilyen idiótát akarnak visszaszavazni a villába?!

2011. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
78%
van az a szint ami már nem vicces, hanem szánalmas
2011. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
83%
Meglepődtem nagyon,de örültem neki.Jó hogy kiesett,meglepődtem hogy pont ő az első kieső,azt hittem a sok írástudatlan rajongó majd visszaküldi.Arra is gondoltam ha a szavazatok alapján Csaba menne vissza,akkor a köcsög rtl elintézi hogy ez a szarfa*szú Chris menjen vissza.Kellemes csalódás,és már ti is tudjátok aki Chris rajongója és rá szavaz az se írni,se olvasni nem tud :D
2011. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Amúgy attól rettegek még,hogy a sok köcsög csalódott rajongó miatt Cristofel szerepet kap a Belevaló-ban,és akkor ott fog idegesíteni minket :D
2011. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!