Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most komolyan ez a helyes...

Most komolyan ez a helyes pasi közelében sem járó szürke kisegeret kellett visszaszavazni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 21:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsánat: ezt
2011. okt. 23. 21:55
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
IGEN!!!!
2011. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
nem csak az számít hogy ki milyen helyes...
2011. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Hihetetlen, hogy ezt a nyökögő, szájnyalogató, unalmas majmot küldték vissza. Olyan buta, hogy egy mondatot nem tudott értelmesen elmondani, folyton csak őőőő, őőő... Cristofelen legalább lehetett röhögni. Tuti, hogy csak azért nyert Csaba, mert Cris nevét sokan le se tudják írni, így érvénytelen lett az SMS.
2011. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Mivel ez a fogas balf@sz nyerte a párbajt, többször nem fogom nézni...anno cris és veronika miatt kezdtem el nézni, mostmár unalmas lesz...
2011. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
tényleg érthetetlen,hogy miért ezt a béna f@szt küldték vissza.
2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Cristofelen legalább lehetett nevetni,de ez a bájgunár szürke kicsike kis egér majd milyen show-t csinál?

No comment.

2011. okt. 23. 22:29
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon ki vagyok akadva Én is. A kubai vitte az egész műsort,akármit csinált,annyit lehetett nevetni rajta.Ez a műsor egy show,erről szól! Nem egy unalmas,dadogós,lóképű,tucat emberről.Hogy jutott ez be egyáltalán??? Akármilyen is a kubai,Ő csinálta a cirkuszt benn,Ő oda való igazán.

Állítólag ennek a szürke fickónak,rengeteg a milliomos rokona,barátja,ismerősei. A pénzéhes Kingának pont jó lesz!

2011. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Végre kiment onnan!! Egy nagyképű, öntelt majom! Esze egy amőbának is több van, mint neki. A virslis csajt meg csak kihasználta, csak nem jött be a számítása! Még hogy kubai! Csak annyira, mint én...
2011. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Akinek az helyes pasi, annak komoly ízlésficama van. Elfucserált kiskakas nőies beütésekkel. Csaba szimpatikus, egyáltalán nem szürke attól, hogy nem ordít és nem nyálaskodik váltásban.
2011. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!