Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor. A mentorok válasszák...

X-Faktor. A mentorok válasszák ki a dalt a versenyzőknek vagy azért nekük is van beleszólásuk, hogy mit akarnak énekelni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
*választják
2011. okt. 25. 22:25
 2/7 MoczoAdam válasza:
100%

Szia.

Se te sem a mentorok nem döntik el hogy mit énekeljen a sztárnövendék:). Persze a műsorban így adják elő.

De sajnos mi mint nézők semmi féleképpen nem szólhatunk bele:/.

Üdv:Ádám

2011. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem is mondtam, hogy mi nézők beleszólhatunk a dalválasztásba...
2011. okt. 26. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:

emlékszem egy olyan X-es adásra a Cool-on, h az Alexa mondta: "Mikor a Jump c. számot választottam, akkor még nem volt ilyen a lábam..."

ebből gondolom, h van beleszólásuk. :)

2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerkesztők döntenek, választanak dalokat amik szóba jöhetnek és azokból már van beleszólásuk a választásba. De nem túl sok így sem.
2011. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Múltkor mikor Tomi egy Ákos dalt énekelt, mondta, hogy Mikinek jutott eszébe és nagyon örült neki, így beleegyezett, mert nagyon szereti Ákost. Szóval valamennyi közös megegyezés.
2011. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a dalok 90%-a borzasztó unalmas és átlagos.
2011. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!