Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok ez egy valódi...

Mit gondoltok ez egy valódi kép a Vámpírnaplkók Stefanjának megformálójáról, Paulról?

Figyelt kérdés

[link]

Nemtom, nekem sosem tünt ilyen izmosnak. Szerintetek valódi kép? Vagy retusált?


2011. okt. 28. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen pózolós képeken MINDIG van photoshop-használat, lehet néha csak kevés, de mindenképp photoshoppolt.

Lehet itt meg nem csak keveset használtak, nem ismerem a csávót

2011. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
értem. az viszont nem jó, ha nem ismered őt, mert így nincs is viszonyítási alapot. de köszönöm a választ :)
2011. okt. 28. 16:40
 3/15 anonim ***** válasza:

Igaz, nincs viszonyítási alapom, de amúgy is biztos gyúrós gyerek, mert pl. egy Justin Bieber képet is photoshoppolnak, de azért ilyen kockahasat nem fognak neki odarakni.

Tehát max egy kicsit felturbózták.

2011. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hátigen :) de egyébként nekem az tűnt fel, hogy a sorozatban is volt már félmeztelen, de a mellkasa nem volt ilyen "dagadt, formás" kicsit szálkásan lapos volt :)
2011. okt. 28. 18:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kicsit fel van turbózva, de alapvetően is eléggé izmos:D
2011. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jaja, de nem ennyire :D
2011. okt. 28. 21:17
 7/15 anonim ***** válasza:

biztos,hogy nem valódi.

a test jó 15kiló tiszta izommal több és a testalkat típus is más.

2011. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó akkor szerinted csak oda lett vágva a feje? neten rákerestem "paul wesley calvin klein" c. klein gatya van rajta és beadta a képet. ezek szerint a gatyát reklámozta, akkor csak nem vághatták össze. :/
2011. okt. 29. 09:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem odavágták a fejét, hanem megphotoshoppolták.

Ahogy ezt korábban írtam, 100%, hogy valamennyire ps-elt a kép, csak a ps mértéke nem ismert.


És az, hogy ps-elt nem azt jelenti, hogy egy random ember testére odarakták Stefan vagy Paul vagy kinek a fejét, az eredetit is fel lehet nagyítani, pl. így:

http://www.youtube.com/watch?v=5JZiwiyPw_U&feature=related

2011. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Látszik rajta a ps.. a szája sem ilyen.
2011. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!