Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan szednek ossze ennyi...

Honnan szednek ossze ennyi gaz embert a Monika meg a Joshi Barat Showban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kapnak 2000 Ft-ot, ennyiért simán hülyét csinálnak magukból.
2009. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez komoly? meg hallottam valahonnan ezt, de nem hittem el.

Es a sztorikat adjak a rendezok vagy "hozzak magukkal" a szereplok, hogy mukodik ez megis?


(gáz embert akartam irni es nem gazembert)

2009. máj. 5. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk az egyik ismerösünk jelentkezett poénból,és visszahivták,konkrét forgatókönyvet adtak volna neki,igy kezdték,hoyg: ön egy szerelmi háromszögbne leszz szereplö."kicsit megböbbent,a pénzre mikor rákérdezett azt mondták neki,menjnen be és megbeszélik,mennyiért vállalja.

na ennyi,és ez tuti igy volt.

2009. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fecc ***** válasza:
100%
Kukázzák őket..
2009. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

mai részben is érdekes emberek voltak a Mónika Showban, és ráadásul nem is piti sztorival. (bűncselekmény is volt a sztoriban)

én is hallottam hogy pénzt kapnak érte, és konkrét sztorit.

2009. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind statiszták. Olyan jól nem fizetik meg Őket, mint a showman-eket, sőt még titoktartási nyilatkozatot is aláiratnak velük, amelyben vállalják, hogy nem árulják el, hogy mindez kamu.
2009. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban egészíteném ki az előttem szólót, hogy a történetek nem írói fantázia szüleményei. Általában külön-külön elbeszélgetnek az ötletadókkal (Ki vállalná, hogy békésen leül a férje vagy felesége csábítójával?), és abból a jellemükhöz illő párbeszédeket, történeteket írnak, a megoldás persze mindig az "író" szüleménye. A konfliktusok igazi "hősei" az ötletért, problémáért semmilyen díjazést nem kapnak. Olyanok ezek, mint 2-25 éve a "Jogi esetek" volt. Évek múlva derült ki, hogy a bemutatott eseteket mind csakeljátszották. Na, ez a kereskedelmi televiziózás. Én inkább a National Geographic Channel-t vagy a Discovery-t nézem. Az sokkal jobb!
2009. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
billentyű hiba: díjazást, illetve 20-25 éve
2009. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!