Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszik az új müsor a Kalandra...

Tetszik az új müsor a Kalandra fal?

Figyelt kérdés
Az RTL klubbon megy :)
2009. máj. 5. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az ötlet jó , viszont magyar kiadás nem annyira .Ajánlom a japán ill. angol részeket ( human tertix --japán , hole in the wall -- angol , sokkal jobb !!!!! :D)
2009. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz az egész megvalósítás. Csak Balázs miatt néztem bele, de nem bírtam, olyan sz.r :D Szánalom hogy csak akkor tudnak valami nagy durranást összehozni a magyarok ha KOPPINTJÁK...
2009. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kissé gáz az egész, és erőltetettek a balázs meg a kis haverja poénjai

pedig az alapötlet jó lenne

2009. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az alapötlet télleg jó, Balázs nagy arc ;) szal sztem nézhető...
2009. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. hozzászólónak . :D Kb mindent koppintanak . pl Legyen ön is milliomos , megasztár , szombat esti tánc , stb stb .... A médiában ez már csak így van :D
2009. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem nyűgözött le. Olyan hiányos valahogy az egész. Meg engem egyébként is idegesítenek az olyan típusú műsorok, ahol "hírességek" produkálják magukat, a tévé másik oldalán pedig csak az idétlen vihogásukat hallod.

Az első adást megnéztem, de a többire nem leszek kíváncsi.

2009. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy jó kis műsor...néha vannak olyan esések, amiken nem lehet nem nevetni... de ahogy a sztárok ott ugráknak és táncolnak a zenére, az olyan erőltetett nekem...
2009. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszia a válaszokat

szerintem nézhető...de nem tetszik hogy csak így ugrálnak ,jobban szeretem az olyanokat mint a széf vagy legyen ön is milliomos szóval ahol kell is gongolkozni .

2009. máj. 6. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a koppintás? Tudtok valamit egyáltalán a médiapiac működéséről? Általában műsorlicenszeket vásárolnak a tévék, a műsorokat meg alapvetően úgy gyártják, hogy a licenszjogokat el tudják adni a nemzetközi piacon. Persze vannak koppintások is, amikor lemásolják a külföldi műsort 90%-ban a jogok megvásárlása nélkül (Megasztár, Csillag születik, Szombat esti láz stb.), de a többség kötött formátumon alapul. S mivel kicsi a magyar médiapiac, veszélyes vállalkozás saját fejlesztésű programot indítani (lásd Vágó István saját vetélkedőjének ötletét az RTL Klubon: meg sem valósult, mert félt az RTL).


B) Nem tetszik ez a program, de az alapverziója sem. Egyre blődebb ötletekkel tudja csak megfogni a nézőket a két nagy kereskedelmi tévé.

2009. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön..!vicces és jók a műsorvezetők:)
2009. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!