Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Harry Potter 7/2 - most akkor...

Harry Potter 7/2 - most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés

wikipédián olvastam: utolsó nap eseményei:


Később Harry meglátogatja Dumbledore portréját az igazgatói irodában. Elmondja neki, hogy megtartja a láthatatlanná tévő köpenyt, de a Feltámadás Kövét elhagyta a Tiltott Rengetegben, a bodzapálcát pedig visszahelyezi Dumbledore sírjába. Így, ha Harry természetes halállal hal majd meg, a Pálcák Urának ereje megszűnik.


Hát igen, de a filmben Harry ketté töri a bodza pálcát ha jól tudom, és bedobja a szakadékba.



2011. nov. 2. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A filmek nagyon eltérnek a könyvektől :S Nem csak apróságokban, hanem párszor a történet is némiképp átalakul. Érdemes elolvasnod a könyveket, sokkal nagyobb élményt nyújt és sokkal egészebb a történet, mint a filmek alapján.
2011. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem szeretek könyvet olvasni :/ főleg ha már a filmet láttam..
2011. nov. 2. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egyébként az is érdekes hogy a könyvben Harry megjavítja az eltört pálcáját a bodzapálcával, míg a filmből ez is kimaradt pedig sztem fontos

de sok más hasonló dologgal van így

pl. a hatodik rész film feldolgozásából az egész csata kimaradt amikor Dumbledore meghalt

2011. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legnagyobb baromság volt az a jelenet, mikor Harry eltörte a PÁLCÁK URÁT, amit valaha csinálhattak... Szerintem ott minden Harry Potter rajongónak megállt a szíve egy pillanatra...
2011. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
hát nekem nem pedig elég nagy rajongó vagyok
2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazából sokan ezt tették volna, mert hát ha valaki ellopja, és újra hatalomra törhetne a bodza pálcával.. meg hát ugye Harry 1 sima pálcával győzte le Voldemortot..
2011. nov. 8. 00:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De a Pálcák Urát nem tudod csak úgy "kettétörni".
2011. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
minden pálcát szétlehet törni
2011. nov. 12. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem.
2011. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dehogynem
2012. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!