Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Eszter egy bálna? Mi a...

VV Eszter egy bálna? Mi a véleményetek az ügyvédnőről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 23:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"semmivel sem okosabb a többinél, csak többet tanult"


A többi alapból azért nem tanult többet, mert más az értékrendje, és ahhoz is buta volt, hogy a jövőjét megtervezze...

2011. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Szép nő, az meg, hogy szeret bulizni, flörtölni..kit érdekel. Ja persze egy telt nő hordjon csadort és ne szólaljon meg férfiak jelenlétében.
2011. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Egy bálna? :O Ez új... ugyanazt a nőt látjuk? Szerintem nagyon szép, az alakja nőies, jó elismerem kicsit duci, de AKKOR MI VAN? Az arca pedig kifejezetten szép. Merem állítani, hogy a legszebb és a legokosabb a villában, csak ezt az emberek többsége nem tudja értékelni hosszútávon. Szerintem nem lesz bent sokáig sajnos, ha a nézőkön múlik. Mivel külföldről nem tudok szavazni, azért csak annyit tudok tenni, hogy teljes erőmmel kampányolok Eszternek az interneten. És a végére: 16/L :)
2011. nov. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

sztem elhízottnak semmiképp se mondnaám

van rajta felesleg de nem vészesd


az arca szép


amúgy se ez alapján kell megítélni


aki ezt teszi, az önmagát minősíti..

2011. nov. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

*vészes

*mondanám

2011. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem a plusszkilóival van bajom. Ha 40 kilós lenne, akkoris ugyanígy utálnám. Ostoba, primitiv és simán át tudja verni az embereket és el is hiszik, hogy ő milyen okos. Egy példát mondjatok, ahol megmutatta, hogy okos! Még beszélni se tud, basszus! Veronika nem mond annyi hülyeséget, mint ő, csak persze Esztikénél nem vesszük észre, mert ő okos. Figyeljétrek csak meg jobban... Attól még mert valakinek van egy diplomája még nem lesz se okos, se inteligens, se művelt!
2011. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

utolsó sztem nem ugyanazt a műsort nézzük



a beszédeiben (pl kihívás előtti indoklás, párbaj stb) is milliószor szebben fogalmaz, képes választékosan kifejezni magát, jól érvel!!!


azt meg h kacsaszájú, hangyaagyú Veronikához hasonlítod nevetséges

2011. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hát ha te tényleg így látod, akkor valóban nem ugyanazt a mísort nézzük. Igen, próbál választékosan beszéni, de nem sikerül neki, ezzel azt éri el, hogy a butábbak nem veszik észre és okosnak minősítik emiatt, de a műveltebbeknek, hidd el, hogy feltűnik micsoda baromságokat mond( pl. rátesz még egy kanállal, szembe fordul ellenem, stb, stb. Rengeteg ilyen baromságot mond, csak az emberek lehet észre se vesizk, mert ők se mondanák jobban). A viselkedéséről meg ne is beszéljünk. Így viselkedik egy iskolázott, művelt ügyvédnő? Még Dya meg Veronika se viselkedett ilyen közönséges módón.
2011. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Dya meg Vernoika nem volt közönséges??


na hagyjuk:P



akkor te szeresd a kacsacsőrűt:D


felesleges ezen vitázni

2011. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
*Veronika
2011. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!