Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Vágó Istvánr...

Mi a véleményetek Vágó Istvánról? Miért nincsenek már műsorai? Kiöregedett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Az ő műsoraiban olyanok szerepeltek,akiktől elvárás volt,hogy műveltek legyenek. Ma már ez nem menő. Minél butább,közönségesebb valaki,annál nagyobb az esélye az új műsorokban fellépni. Lásd Való Világ.

Vágó ilyenben soha nem venne részt.

2011. nov. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyrészt igaz amit az első írt


túl igényesek műsorai a mai világban


másrészt politikai okokból nem kerülhet képernyőre

2011. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy kiöregedett-e. Lehet, hogy az is a "baja", de szerintem inkább az előbbi válaszadóknak van igaza: ma már nem érték annyira a tudás, az ő műsoraiban meg azért kellett némi intelligencia...
2011. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ma írták a Blikkben hogy úgy tűnik vissza tér.


[link]

2011. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vágót régen nagyon tiszteltem azért, mert nem alacsonyodott le oda, ahová sok műsorvezető, a vetélkedői színvonalasak voltak. Ez még igaz volt a Legyen ön is milliomosra (a korábbiakra meg pláne), de ami utána jött vetélkedő... Nem véletlenül lett bukó. A címe nem jut az eszembe, az utolsó adás, amit láttam belőle (eléggé az elején volt), az tragédia volt. Egy nagy mellű nő volt benne, Vágó meg olyan stílusban beszélt hozzá, illetve úgy bámulta a melleit, hogy ha lehetőségem lett volna rá, felpofoztam volna, hogy hát ez meg mi?! Korábban sose láttam tőle ilyet, de az a viselkedés abban a műsorban gusztustalan volt, és egyben nagy csalódás.

Remélem még visszatér valami igényes vetélkedővel, abban a stílusban, amit a Legyen Ön is milliomosban és a korábbiakban megszokhattunk, és nem abban, amit a tv2-es vetélkedőben produkált.

2011. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!