Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyire életszerű és hiteles...

Mennyire életszerű és hiteles az Autókereskedők c. sorozat?

Figyelt kérdés

(Wheeler Dealers) a Discoveryn. A magyarországi viszonyoknál sokkal olcsóbban, sokkal jobb állapotú autókat vesznek meg a tulajoktól és nálunk lévő árakhoz képest jóval kevesebbért hozzák rendbe és még a tetejében gyorsan, nyereséggel adják tovább.

Pl.: Jaguar E-Type, Porsche 911 ill 928. Mind klasszisokkal jobb és egyben olcsóbb volt a hazai felhozatalnál. Egyik autónak sem volt annyi baja, mint nálunk, de amiket megcsináltak rajtuk, pl kipufogócsere vagy teljes fényezés, felnifelújítás, lakatolás, hiába Anglia, átszámolva minden olcsóbbnak tűnt, mint nálunk. Hogyan lehet ez?


2011. nov. 6. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel náluk olyan autók vannak amiket szinte máshol nem nagyon tudsz kényelmesen használni csak angliában,meg még 1-2 más országban,ezért az értékük jóval kevesebb,angliából kihozod hugyérszarér és átregisztrálod saját országodba az okés,de még a kormányt is át kell szereltetni a másik oldalra.
2011. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor látok LHD autókat is.
2011. nov. 6. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából em tudom mi az az lhd de én szerintem meg sokszor van hogy tök drágán adják el az autókat,több ezer fontokról beszélnek,és ugye egy font 330ft.
2011. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
LHD=left hand drive, azaz balkormányos.
2011. nov. 7. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hihető. Egyik ismerősömnek használt autó "üzlete" van kb. 8 éve, és ő is szokta nézni. Azt mondja azért kapja meg Mike olyan olcsón a kocsikat, mert angliába több van belőlük, és jobban keresnek az emberek, ezért tűnik nekünk olcsónak, meg ugye ott nagyobb a GDP, jobbak a munkakörülmények. Amúgy nem olyan gyorsan adják azokat a kocsikat el...nem kell minden szavukat elhinni "Elsőre találtam, ó ez pont jó lesz, pont ilyet kerestem..." sokáig keresik a megfelelő kocsit amit a szponzorok pénzéből vesznek meg és sokért újítják ugye fel, esetleg elhallgatnak 1-2 hibát, mert úgy nem érné meg a műsör...ez is csak szórakoztatás, ám az ismerősöm szerint Mike-nak jó érzéke van a várásláshoz, Edd-nek pedig nagy tehetsége van a javításban, tényleg jól megcsinálja a dolgokat, ezt a részt nem tudják álcázni
2011. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!