Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Showder klub-ban a szöveg...

Showder klub-ban a szöveg amit mondanak előre betanult? Vagy csak úgy jön?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

tudják előre hogy mit fognak mondani de nem úgy mint te egy verset a suliban hanem azt már saját szavaikkal mondják nagyjából.

csak az alap történt meg van tervezve

2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem

köszi :D

2011. nov. 6. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Betanult. Otthon előre betanulják az egészet, szinte szóról-szóra. Onnan is tudom, hogy pl. Kiss Ádámot láttam élőben, tök jó volt, utána ugyanazt a történetet szinte ugyanazokkal a szavakkal mondta el a Showder Klubban. De ugyanezt csinálják mind. Ettől függetlenül szeretem őket, főleg Kiss Ádámot.
2011. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaja előttem lévőnek igaza van,én is láttam showder klubban meg egész más fellépéseket is néztem youtube-n és ugyan azokat a poénokat lőtte -.-"
2011. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak már fellépni a színházban a Kiss Ádám,és ugyanazt mondta amit már előtte a tv-ben elmondott,az összes poénját régebbi adásokból szedte össze,olyan unalmas volt,már fujjogott a nép.
2011. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
A magyar stand up SAJNOS nagyon erőltetett és mesterkélt. Azért sajnos,mert amúgy szeretem a műfajt. Fábry jól csinálja, de ezek az "utánzatai" borzalmasak, fárasztóak és idegesítőek - ráadásul onnan lopnak ahonnan csak tudnak!
2011. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előre begyakorolják a sztorit, de Aranyosi pl azt nyilatkozta, hogy ő el szokott térni attól, hogyha a közönségből jön valami ihlet, ami másfelé tereli a szót. nem színdarabot adnak elő, amit szó szerint kell leközvetíteni.

egyébként nem kellene összehasonlítani a falusi haknikban és fesztiválokon előadott műsort a rádiókabarés és showder klubos műsorral. utóbbiakban egy történetet csak egyszer mondhatnak el. egy író sem adja ki kétszer ugyanazt a könyvet (nem utánnyomásra gondolok), de egy felolvasóesten a már meglévő könyvből olvas fel, nem ír minden héten újat. ezek a fiúk is úgy vannak vele, hogy ha egy nap 3 helyen is haknizik, akkor nem találnak ki mindegyikre újat. nem hiába nevezik haknizásnak.

akik Fábry-t ennyire istenítik, ők hallották már őt valahol fellépni vagy csak a tv-ben?? neki is ugyanúgy tanult szövege van, csak ő kéthetente ad elő új műsort. és ahogy a klubos fiúk szokták mondani, sokan bedolgoznak neki.

2011. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!