Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt már ekkora vereség a VV...

Volt már ekkora vereség a VV történetében?

Figyelt kérdés
Én 70-30%-ra emlékszem Éva-Leonidasz párbajon,Alekosz-Gombi párbajon is,de ami ma volt,75-25%-re,nem emlékszem hogy ilyen nagy vereség lett volna már.
2011. nov. 6. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dya nem szexelt, csak káromkodott, csámcsogott és vigyorgott, a többiek nem tekintették igazi ellenfélnek. Doktornő viszont bemutatta, hogy tud meztelenül bulizni. Szánalmas.
2011. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
57%
Örülök neki hogy eszti nyert!! Sokkal értelmesebb mint a többi pláne a gyökér Dyahoz képest.. pedig fiu vagy 20 éves és persze dya sokkal jobb csaj de akkor is Eszter párti vagyok.Ez nem igazán válasz volt a kérdésedre de azért leírtam :)
2011. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
fiu vagyOK akarom mondani
2011. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem is a Leonidasz párbaj ugrott be


de DYA mindenki ellen veszített volna

2011. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

nem az eszter nyert ilyen nagy százalékkal, csak a dia ennyire gyenge.

akár egy seherezádé vagy kinga párbajon is (ha vissza is menne) nem lenne ekkora különbség.úgyhogy ne legyen annyira oda ezért senki.

hamar kijön a tehén.

2011. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "oda" érte egyáltalán,a kérdésem sem az,hogy ki örül neki,vagy sem,hogy Eszter ment vissza. Azt kérdeztem,van e esetleg valaki,aki emlékszik a VV történetében ilyen nagy különbségre,mert Én nem. Néztem eddig az összes VV-t,igaz,az 1-et nem annyira,mert az nem tetszett. Valaki tud a kérdésre válaszolni? Köszi!
2011. nov. 7. 13:49
 7/12 anonim ***** válasza:

72-28 volt Éva-Leonidsz


Alekosz-Zsófi 71-29


sztem ezek voltak a legnagyobbak


de ESZTI nyert legtöbbel sztem

2011. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
remélem hogy a következő párbajon kiesik a tehén és hogy kinga megbosszúlja dyus kiesését
2011. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én meg h Kinga esik ki


annyira buta h fizikai fájdalmat okoz a nézése:D

2011. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
15:22 Köszönöm a választ!!!
2011. nov. 7. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!