Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz felrúgta RTL-es...

Alekosz felrúgta RTL-es szerződését, anyjával együtt ment a Tv2-re?

Figyelt kérdés

[link]


Istenem! Már azt hittem, hogy végleg megszabadultunk a csődörtől, most mamástul megy a rezidenciára. Nincs ott épp elég mocsok? Az összeesküvőkben egyedül a Ricsi anyukáját sajnálom, de nagyon. Most meg beköltözik ez az idióta család. Csak nehogy ő találjon magának a nyereményért egy újabb asszonyt:-((


2011. nov. 10. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egymásra talált a 2 észkonbájn szépfiú, Hajdú P és Alekosz.
2011. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2011. nov. 10. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez az Alekosz, már nem azért... Nyert egy rakás pénzt, házat, autót, ezeken kívül sztem van elég felkérése is, de neeeeeeeeeem, ő inkább átmegy a konkurenciához... Valószínű elég sok pénzért, mert azt tudta, hogy fizetnie kell az RTL-nek... És ha nem lenne nyereséges az az átpártolás akkor sztem bele se kezdett volna...
2011. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alkesz éva ***** válasza:
100%
Eddig sem néztem a műsort,ezek után meg főleg nem fogom.
2011. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az RTL titkon már küldte is, akkora hülyét csinált magából és belőlük is a feleséget keresős műsorában.
2011. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!