Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV- ből unszimpatikusak ezek...

VV- ből unszimpatikusak ezek az erőltetett praktikák?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi taktika!!!! elvoltam és rossz szavat írtam...máshol járt az eszem!!!!!!! :)
2011. nov. 13. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ahogyan irányítják egymást, csak ugye ez a nézők megnyerésére nem használható, mivel mi mindent látunk, és az álnok taktikáikkal csak egymást verhetik át. Persze, pl. Attila vagy Péter majd biztosan sokáig húzza kiválasztottság nélkül, de ha kiválasztják őket, nem hinném, hogy hatalmas rajongótábor szavazatai állnának mögöttük, mert nem valami megnyerőek ezek a tulajdonságaik..
2011. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem is épp ez a véleményem
2011. nov. 13. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Attila és Péter arra hajtanak szerintem, hogy hosszabb távon az "egyszerűbbeket" (pl. Fecó, Veronika) tartsák játékban, nekik az a legjobb, őket röhögve tudják irányítani, Csaba pl. elég nagy szálka szemükben (kíváncsi leszek, ha nem lesz védett).

Hogy ez mennyire szimpatikus a nézők szemében, azt nem tudom, nekem annyira nem. Az Esztire is azért raktak ma, hogy vigye ki Shadit, bár egyenesebb lett volna, ha inkább közvetlenül Shadira teszik a jelet, kíváncsi vagyok, mi lesz.

2011. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

állandóan ezt a taktikázást nyomják..oké,biztos kell..én nem tudhatom..de szimpibb ha valaki önmagát adja,nem??mit kínlónak a végén úgyis egy marad..

remélem lány lesz végre aki nyer...bár nem tudom kit mondanék...eszti normális még..meg kinga azért szimpi nekem mert tényleg vállalja magát..szerintem..

2011. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
annyira hülyék, tényleg nem gondolnak bele, hogy bakker, mi mindent látunk... ha ők egymás között megbeszélik, hogy rárakják eszterre a jelet, hogy kivigye shadit, mi nagyon jól tudjuk, hogy mi a céljuk ezzel, ennyi erővel így ugyanígy "megsajnáljuk" és visszaküldjük. Meg szerintem nevetséges, amit peti csinál, akkora taktikusnak képzeli magát, közben már tök szánalmas az ember. Ha ezt a sz*rkavarást nem csinálná, észre se vennénk hogy bent van a villában, annyira semmi az az egész koma.
2011. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!