Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem nagyon ellenszenves...

Csak nekem nagyon ellenszenves, hogy VV Vera csinalja a fesztivalt?

Figyelt kérdés
Eddig se volt szimpi, de mostmar teljesen lejaratja magat ezzel a Veronika-ellenes hadjarattal.Tiszta rohej.Es meg o tartja magat intelligens nonek.
2011. nov. 21. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ki nem állhatom, nagyon eltúlozza a dolgokat és úton-útfélen azt bizonygatja, hogy nem féltékeny, pedig teljesen azt mutatja a viselkedése!!!
2011. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik a Vera? Az a szőke?
2011. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rövid hajú csaj!!!
2011. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább jó.Legalább van valami balhé.
2011. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igaza van Veronikával kapcsolatban, de tényleg gáz, hogy ennyire hergeli magát. Vagy ezt adták ki neki feladatnak esetleg?
2011. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas amit művel. Nyilvánvaló, hogy féltékeny. Érdekes, amíg Veronika nem volt jóban annyira Petivel, addig enm volt vele semmi baja( az elején mondta, hogy gyerekes és hogy nyávog de ennyi), mostmeg hirtelen már nem tudja eléviselni. De neeeeeeem féltékeny, neeeem... Szánalmas szegény, jól lejáratja magát...

Amúgy szerintem nincs igaza Veronikával kapcsolatban. Lehet, hogy naiv és nyávog, de ezerszer inkább kell egy ilyen nő egy pasinak, aki kedves, jó lelkű, szeretetteljes, mint egy gonoszkodó, kötekedő, hisztiző hárpia. Arról nem is beszélve, hogy Veronika mennyivel jobban néz ki. Még szép, hogy Petinek inkább ő kéne.

2011. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

És hagyjuk már, hogy melykőjük a ribizli, meg az éjjli pillangó. Hol vannak Veronikáról ilyen képek?

2011. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
NA igen..ne ribizlizzen le mást addig amíg ő rosszabbakat művel.
2011. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.


Veronika egyáltalán nem naiv és jólelkű, csak jó színésznő,

addig sejpeg, gügyög, amíg férfiakkal beszél, vagy az érdeke diktálja-hogy cukinak tűnjön. Mitől gondoskodó mégis? Ráadásul torz feje van.


[link]


:D

2011. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Verának legalább van stílusa, mondanivalója, nem totyizik, mint valami szerencsétlen. Attól függetlenül hülyét csinál magából.
2011. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!