Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lett a vége a Második életnek?

Mi lett a vége a Második életnek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 23:52
 1/4 anonim válasza:
Rebeka öngyilkos lett, Gaetana összejött azzal a pasival, aki járt utána, Matilda visszament a férjéhez, Waltert letartóztatták, Simon és Valeria összejöttek (Valeria bárzongoristaként helyezkedett el), Salvadort pedig visszavitték a fiához és Cantaliciához.
2011. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Részletesebben kicsit le tudnád írni,hogy kivel jött össze Isabel?Mert én nem néztem ezt a sorozatot,de ha tehettem volna néztem volna,így csak belekukkantottam néha.Azt láttam h Selinsa testébe visszatért a régi lélek,de Isabellel meg Donosoval mi történt?
2011. nov. 25. 22:54
 3/4 anonim válasza:

azt hittem, hogy csak az utolsó részt nem láttad.

Donoso a sorozat elején szívrohamban meghalt, mikor megtudta, hogy isabel megcsalja. Utána Serinza testében feléledt és azt hitte, Isabel és a szeretője mérgezték meg, ezért bosszúhadjáratot indított ellenük. Visszatért a saját házába egy levéllel, amit Donoso írt (persze ő írta), hogy régi ismerőse és adjanak neki munkát. Felvették sofőrnek. Isabel beleszeretett, és megutálta a szeretőjét, Andrest, de muszáj volt hozzámennie feleségül. Salvadort akarta, annyira, hogy miatta képes volt megölni Andrest. Salvador közben "kísértett" a házban, zongorázott és mindenki félt tőle, mert olyan dolgokat tudott, amiket csak az öreg Donoso. Mikor Andres halála után Isabel hozzáment Salvadorhoz, utána derült ki, hogy ez az ő régi férje, akit akkor kezdett megszeretni, mikor meghalt. Elmondta neki, hogy nem ő ölte meg, hanem term. halállal halt meg és együtt elmentek valamiféle második nászútra, hogy szeressék egymást. A rendőrség üldözni kezdte őket Andres meggsilkolásának vádjával, Isabel pedig belehajtott a kocsival a folyóba. Ő meghalt, salvador túlélte, de eltűnt belőle Donoso és a korábbi életére vágyott, ezért a végén visszavitték a régi családjához.

2011. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi,igen fura története volt,de éppen ettől vált nézhetővé,és nem a szokásos elcsépelt szálak (megvakul,ikertestvére van,stb.)voltak benne,mint a többi gagyi szappanoperában.A vége sem a várhatóan happy end volt.

Még egyszer kössz a választ!

2011. nov. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!