Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti jelentkeznétek az összeeskü...

Ti jelentkeznétek az összeesküvőkbe? Szerintetek valakinek ténylegesen van esélye Alekoszhoz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Magamtól is képes vagyok párt találni (ezen már túl vagyok), akik oda jelentkeznek, csak a hírnév miatt teszik, nem másért.

Alekosz meg... ő tényleg kell valakinek?

2011. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esély Alekoszhoz? Ez most komoly? Alekosz örülne, ha valakinek kellene. De mint mindenki, ő is tisztában van azzal, hogy ha ez megtörténik, az csak a pénz és ismertség miatt lesz. Nem egy elérhetetlen valaki Alekosz, sőt...


Egyébként én nem jelentkeznék.

2011. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs az a pénz, amiért bemenjek egy ilyen műsorba. És azon is csodálkozom, hogy Csenge bement. Én nem engedném be a lányom.


Alekosz egy mentálisan beteg ember. Zéró esélye. Ha lesz is párja, az hozzá hasonló retardált nő, vagy olyan, aki hajlandó vele lenni egy kis ideig némi hírnévért cserébe.

2011. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Soha, semmi hasonlóban sem vennék részt.

Alekoszról pedig csak annyit, hogy nekem tuti nem kéne egy ilyen önelégült fókatestű okostojás :) Dehát ízlések és pofonok ugyebár...:)

Nem akarnám megsérteni persze ezzel a leírással se őt, se azt, akinek bejön, de mint "médiaszereplő" ő is kitette magát a kritikának.

2011. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!