Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért olyan gagyi a magyar x...

Miért olyan gagyi a magyar x faktor a többihez képest?

Figyelt kérdés

Főleg Románia. Sokkal nagyobb, látványosabb a színpad, össze se lehet hasonlítani az magyar X faktor nappaliszobájával. A román x faktorba Shakira jön a döntöre vendégnek, a magyarban meg Sp, Tóth Gabi...A tehetségektől se vagyok elájulva, hogy az a szánalmas Rocktenors eljutottak a legjobb 6ba..

Miért ilyen semmilyen a magyar x?


2011. nov. 28. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar is klassz, nekem például a kinézete is jobban tetszik, mint az amerikainak. A románt nem ismerem, de nem is irigylem. Ha ennyire odáig vagy, akkor nézd azt :))))
2011. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Itt ennyire van pénz.
2011. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert magyar.
2011. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=kcliHlnx1AY

Hasonlísd össze a kettőt...

2011. nov. 28. 10:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Látom, tényleg látványosabb, de sajnos nem értek románul, úgyhogy maradok a sajátunknál. :))))))
2011. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én se azt mondtam, hogy azt fogom nézni, csak kár érte, lehetne sokkal látványosabb, színvonalasabb, és nem hiszem, hogy az RTL-nek nem lett volna pénze rá. Meg amúgyis, nem kéne pont olyan legyen, mint a többi, ha egyszer ugyanaz a műsor?
2011. nov. 28. 10:13
 7/18 A kérdező kommentje:
És azért hoztam fel Romániát, mert tudjuk, hogy az se valami gazdag ország, szóval, ha ott volt rá pénz, akkor nálunk is lett volna.
2011. nov. 28. 10:19
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ugyanolyannak lennie, csak az alapötlet adott, a kivitelezés már országonként változó :))))


Lehetne jobb, szebb, sztárosabb, de szerintem így is nézhető és annyira azért nem vészes :))))

2011. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
elvileg a éneklés a lényeges, a többi sz*r csak eltereli a figyelmet
2011. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz: magyar...
2011. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!