Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A nagy kérdés. Miért Csaba?...

A nagy kérdés. Miért Csaba? Mit esztek VV Csabán?

Figyelt kérdés
Annyian szeretik a tuját, és egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért? Nem csinál semmit, csak van. Áruljátok el, mi olyan jó benne.
2011. nov. 30. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez aztán valóban egy b*szott nagy drámai kérdés.
2011. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ugye? én is így gondolom.
2011. nov. 30. 17:20
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

Azért mert ratyi. Csak sajnálják a hozzá hasonló béna muja emberek. A tujával soha nem történik semmi. Mégis mit mutassanak rajta? Eszik iszik pisál kakál! Ennyi! Olyan álmosítóan unalmas és szürke, hogy rossz nézni.

De szerencsére ezért nem látni az összefoglalókban.

2011. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem látni az összefoglalóban, de simán kinézem, hogy eljut a fináléig, mint az ostoba Jerzy, sőt, akár meg is nyeri, mert jajj, olyan jószívű, meg okos...

Egyáltalán nem értem mit esznek rajta. A legjobban az haborított fel, hogy a táncversenyt is velük nyerették meg, mikor ők voltak a legbénábbak!

2011. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jaja, kb olyan mint jerzy volt. a 4ben balázs jerzyt szivatta egyfolytában, most meg csabát :d még ebben is hasonlítanak.
2011. nov. 30. 19:31
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

semmit nem mutatnak belőle az összefoglalókban, nézzetek online adást.

Amúgy messze ő a legnormálisabb a villában.

2011. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Igen, tényleg nagyon értelmes. Tegnap annyit mutattak belőle, hogy banánt evett egyedül, meg léggitározott magába, mint egy retardált. Nagyon értelmes.
2011. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
IGEN..MERT hasonlít a való világban élő emberhez..nekem is kedvencem....ne haragudjatok azért több értéket képvisel mint péter...veronika...ebbe mi az érdekes...attila max. a degenerált dumájával tűnik fel..ellenben mikor a válaszolós feladat volt,logikával..csaba azért tolta rendesen..meg szerintem azért csabát biztos h., nem hagyja felszabadultan viselkedni attila pl....látszik is..azért gondoljunk már bele,meg csak 40-45 percet vágnak össze...nekem kedvencem csaba...
2011. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is Csaba a kedvencem. És már elég unalmas ez a nem csinál semmit.

Mert például a Kinga mit csinál?Azon kivül,hogy ha valami nem az övé akkor elöszőr vágja a fancsari képet aztán eg toporzékol és hisztizik.

Vagy a Gergő mit csinál?Mert,hogy ő tényleg semmit az is biztos.

Na mindegy is. Én szeretem Csabát,mondjuk én nem a rövid összefoglalók alapján hanemaz online közvetítés alapján beszélhetek. A tévében ritkán tudom nézni.

2011. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is Csabi a kedvencem. Ő a legértelmesebb és legnormálisabb az villalakók közül. És igen, értelmes és okos is. Egyszerre két egyetemet végez és amikor a csíkos-kockás csapataos játék volt, akkor is miatta nyertek meg egy logikai feladatot. És még sorolhatnám. Amúgy a jófej is, igaz, hogy nem mutatják sokat, de ha mutatják én például sokat nevetek, szerintem vicces és van humorérzéke. És a "tuja" hülyeségről meg annyit, hogy rajta kívül még másokat is hívhatnátok annak, mert például Annamarit, Gergőt vagy mondjuk Seherezádét nem mutogatják többet mint Csabit. Hála Istennek ezt nem csak én látom így, ugyanis amikor Criftofelel párbajozott, akit tegyük hozzá 2x annyit mutattak mint őt visszament a villába.

Még annyit hadd tegyek hozzá, hogy a drága Péter és Attila azt mondta, hogy egyszer ne nyerje meg a lila kendőt és megy párbajozni. Ha jól körülnézek a villába most nem rajta van a lila kendő és 1db jelet sem kapott a kiválasztáson és Vera sem gondolkodott rajta. Hogy miért? Mert egy szerethető, normális, aranyos, helyes srác.

2011. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!