Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékeztek még az Elveszett...

Emlékeztek még az Elveszett Világra? Megtudnátok mondani, hogy honnan szerezhetnék meg pár részt belőle?

Figyelt kérdés

Na persze nem a Jurassic Park 2-re gondolok, nem is erre: http://www.youtube.com/watch?v=NFon1FZ6DEU

Volt régen, még 1999-es év környékén (előtt, vagy után kicsivel, ezt sajnos nem tudom...) egy fél órás sorozat szombat és vasárnap délelőttönként a kölyök klub után. Éneklős openingje volt, és egy családról szólt, akik gy időkapun mentek át, és nem jutnak haza. Volt asszem egy házi dinójuk is, és a lakókocsijukban, vagy mijük volt, abban laktak. De inkább a nyitó zene maradt meg bennem, nagyon szerettem!

De volt pár rész ami kiborított, volt valami szemfényvesztés, hogy otthon vannak, és ott vannak a kertes házak, de minden kihalt, támadnak a dinók, satöbbi.

Tudnátok egy portos, imdb-s vagy letöltőoldalas linket mutatni?

Nagyon régóta keresem már.

Itthon talán csak egyszer adták le a részeket. Tudtok segíteni?

Köszönöm!


2011. dec. 2. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:

arra gondolsz, amiben bob, spartacus és rebecca szerepelt?


azt a filmzenét én is sokáig megjegyeztem.

kedvenc mesefilmem volt.

2011. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Erre gondolsz?

[link]


Nem, nem ezt keresem. elveszett világ volt a címe ennek a sorozatnak is, és élőszereplős volt. Volt egy kis lakókocsijuk, vagy valamilyen járművük a családnak, és egy időalagúton haladtak ás a dinók korába. Nekem akkor tetszett, de a zenéjét szívesen meghallgatnám ma is!

2011. dec. 2. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:

ha a bob, spartacus, rebi csak abban a mesében van amit belinkeltél, akkor igen, arra gondolok, mert képek alapján nem ugrik be a mese.

nem is tudtam, hogy el fogom felejteni :(


a te meséd sajnos nem jut eszembe

2011. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nézz utána a terra nova sorozatnak.

az is ilyen családi,időutazós,dínos,csak ez új,nemrég indult.

2011. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..


Azt hiszem arra gondolsz amit a kedves válaszoló írt nekem, de én nem azt keresem. Nem tudsz segíteni?

2012. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a Land of the losts -ra gondolhatsz; de nem tutkó ,de ott volt Tasha a házidínó, meg valami csimpánz:)
2014. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

fúúú én emlékszem, szerettem régen

benne volt a nagy dínó a sebhelyes, meg az a csimpánzt Sting, mindíg úgy beszélt hogy : sting segít manú !! :D

2014. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qwetr88 válasza:
Erre gondolsz Mert EZ az ! https://www.youtube.com/watch?v=dmcx0PWPYj0 Csak ugyebár a magyarok szeretnek szarúl fordítani :D
2015. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!