Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tényleg ki akarják zárni az...

Tényleg ki akarják zárni az Attilát a vv5-ből, vagy ez megint csak valamiféle trükközés az RTL-től?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni a videókat, de nekem nem tűnt fel, hogy valamiért is olyan sokszor rászóltak volna. Vagy tévedek?
2011. dec. 3. 05:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miket csinált,de számomra nem volt feltünő,de azért biztos vannak olyan szabályokat amiket kötelező betartani a zökkenő mentes adás érdekében és gondolom ilyeneket szegett meg. Szerintem ez nem trükközés volt.
2011. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez csak figyelmeztetés, hogy esetleg ne durvuljon el a boxmeccs Attilát befenyítik egy kicsit. Különben ha tényleg kizárnák akkor Attila jókora kártérítésre számíthat ha beperli az RTL-t, mert "csúnya beszed" meg "összeférhetetlenség" nincs benne a szabályzatban. Ráadásul ha a csúnya beszéd benne is lenne akkor már nem lakna bent senki a villában.
2011. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ne légy nevetséges... milyen jogon perelné be az rtl-t?

Ő játékuk, ő szabályaik.

amúgy a fő ok a mikroport nem használata volt.

2011. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még egyszer írom, ha nem tudod felfogni magadra vess! Mivel nincs benne a szabályzatban, hogy a mikroport nem viselése kizárást von maga után ezért van jogalapja egy kártérítési pernek.


Még egyszer nem fogom leírni, remélem megérted.

2011. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nincs benne? :D

jó hülye lehet sz ha ezt gondolod, h a legfontosabb kellék nincs a szabályzatban...

menj inkább sz@rt kapálni mert ahhoz lehet értesz, de ehhez és a joghoz nem.

2011. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az vicces, hogy összeférhetetlenségért büntetik azt, aki az összeférhetetlen kategóriában jutott be. Ha meg a csúnya beszéd az ok, akkor ennyi erővel Kingának már a második héten repülnie kellett volna.
2011. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3. Mégis hányszor figyelmeztették eddig Atillát a mikroport nem viseléséért?


Szerintem a válasz konvergál a 0-hoz.

2011. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárták ki, csak bezárták a mosókonyhába és a szaunába és elvették a mikroportját. Annyit káromkodik, hogy nem fog hetente milliókat fizetni miatta az RTLKlub a Médiahatóságnak. Ezt keményen büntetik.
2011. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is a baj,hogy élő adásban is káromkodik.
2011. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7

jól beszívtad az okoskodást :D

2011. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!