Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenced az X-faktorból,...

Ki a kedvenced az X-faktorból, és miért?

Figyelt kérdés
Én Enikőt imádom, mellette kedveltem még Alexát meg LilC-t
2011. dec. 4. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
imádom Verát,sajnos tegnap kiesett...
2011. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gergő miatt esett ki Vera mert a tinilányik rá szavaztak má megint...de az látszott hogy így hónap elején a szülők még nem töltötték fel a lányuk telefonját mert a kiesés szélén volt...


Tarány Tamásnak szurkolok.

2011. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezt én is unom már hogy a tinicsajok ezt a Gergőt tovább juttatják.(nem írok róla csúnyákat mert nem vagyok paraszt)

Nem értem mit esznek benne, de még férfi szemmel is szerintem LilC 1000* macsóbb mint ő, na meg kockás a hasa is, tud táncolni, és nem utolsósorban jó hangja van, imádtam a hangját...

T.köm ki van ezekkel a tinikkel, mert tavaly is ott volt Veca, kiejtették, aztán a bájgúnár Vastag nyert, pedig nem volt hűddeejjóó hangja...

Baricz Úr tegnapi produkciója meg...

2011. dec. 4. 15:28
 4/14 A kérdező kommentje:

Tartok attól h most Enikőt kiejtik, tavaly is Vecát kiejtették, nem jutott a legjobb 3közé sajnos...

Pedig Enikőnek nagyon jó hangja van, szép is, jól mutat a színpadon, elbűvölő. :)

2011. dec. 4. 15:29
 5/14 anonim ***** válasza:
janicsák veca
2011. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tibó
2011. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
LilC :( mióta kiesett nem is nézem, csak azt figyelem hogy ki esett ki. Verát sajnáltam legutóbb, de ha a bent lévők közül kell választani, akkor Muri Enikő
2011. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tarány Tamás egyértelműen. Csodálatos hangja van és nagyon szimpatikus.

Verának szerintem jó hangja van, de a dalválasztások nem jók...és nem tud táncolni.

LilC-től kirázott a hideg. Amikor olyan hangon énekelt, mint aki héliumos lufit szívott, az iszonyatosan irritáló volt. De a Bon Jovi átdolgozást nagyon jól énekelte. Akkor nem is vinnyogott.

Enikő is jó, de szerintem nem mindig énekel tökéletesen.

Alexát bírtam, de a döntőben csak a mizu című dal volt, amit jól énekelt, a többi gyenge volt. Pedig szép hangja van, jól énekel, de a műsor alatt nem találta meg a stílusát.

Gergőt nagyon bírom. Tud énekelni, csak nem mindig mutatja meg igazán. Jó stílusa van.

A nagyfülű gyerek meg olyan semmilyen nekem. Szép a hangja, jól énekel, de semmi más. Nem érint meg kicsit se.

2011. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kováts Vera volt, nagyon sajnálom h kiesett.

Most Tarány Tamás. Nagyon remélem, hogy ő nyeri, ő érdemelné meg a legjobban szerintem :)

2011. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki nagyon rossz.Kész szégyen ez a műsor.Főleg a külföldiekhez képest.Mindenki bűn hamis mindig,és teljesen tucathangjuk van,másfél oktávon belül eldalolásznak szép falsul.

Még tavalyiban is Vecának meg Nikolasnak jó hangja volt,na de itt...?Ennyire erővel énis jelentkezhetnék 8 év énekkarral a hátam mögött még lenne is esélyem.


Hol van ezek egy Stacy Francistől?Egy Beyoncétól?

Arról kéne szólnia ennek a músornak hogy igazi tehetségeket,egyedi hangszínnek megáldott énekeseket keressenek,nem arról,hogy hány tinilánynak nedves a lába köze Baricz Gergőtől...

Mondjuk a mentorok is hibásak,ha ilyeneket válogattak be.Vagy ilyen gyér volt a felhozatal ?



Nyugodtan le lehet pontozni,nem oszt,nem szoroz.

2011. dec. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!