Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a YouTube-on...

Mi a véleményetek a YouTube-on megjelent "Üzenet" című videósorozatról?

Figyelt kérdés
A videósorozat egy telefonos cég egyik reklámját elemzi, de nagyon durva... Feltétlenül az első résztől kell haladni az utolsóig, nem össze-vissza, mert úgy érthetetlen. Véleményeket várok :) Sziasztok!
2011. dec. 5. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Vicces és frappánsan kiparodizálja a mindenféle összeesküvés-elméleteket terjesztő médiatartalmakat.
2011. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Én csak az első két részt láttam, és a harmadiknak a felét de tényleg durva. Hogy mennyi igazság van benne nem tudom, tény, hogy rengeteg véletlen (?) egybe esés van benne. Bár az is igaz, hogy sokszor az ember azt lát és azt magyaráz bele dolgokba amit látni akar benne. Volt olyan rész is benne amikor azt éreztem, hogy a video akar engem meggyőzni, hisz eszembe se jutott volna azokból a szavakból arra következtetni. Ha csak a fele igaz akkor is kemény, de azt se tartom kizártnak, hogy direkt csinálták így hogy derüljön ki, hogy reklámozzák magukat.
2011. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
szegény Balázs... :(
2011. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
>:D ha, ha, ha, ha...
2011. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
De ez ugye csak paródia és nem gondolják komolyan?
2011. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szerintem nem paródia...
2011. dec. 6. 15:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

végignéztem mindegyik részt.

engem meggyőzött,hogy sátánista propaganda ez a reklám.

2011. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem paródia kell, hogy legyen. Nem létezhet épeszű ember, aki elhiszi azt a sok marhaságot benne a lovakkal meg trónnal meg minden. Lehetetlen.
2011. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Ez tök hülyeség, végig se néztem az első részt sem.. Minden szart belemagyaráznak, hagyjuk már -.-"
2011. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
87%

Ez nem paródia!

Rossz hatással van rám:(

Csak végignézve fog kikristályosodni a lényeg.

Nem sok időnk van!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!